Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska jest wielką gwiazdą programu Królowe życia, w którym występuje również jej syn Conan. Młody mężczyzna już dostaje oferty współpracy z show-biznesu. Nie chce jednak skorzystać z tej szansy. Dlaczego?

Dagmara Kaźmierska zyskała popularność dzięki udziałowi w reality show Królowe życia. Już od pierwszych chwil, kiedy pojawiła się na ekranie, wzbudziła sympatię widzów. Jest bezpośrednia, szczera, zabawna i tryska dobrym humorem. Te cechy ujęły fanów bez reszty. Przed sympatykami formatu nie ma zbyt wielu tajemnic. Chętnie opowiada o tym, co dzieje się w jej życiu prywatnym i zawodowym. Nie miała też oporów przed tym, aby zdradzić fakty ze swojej niezbyt chlubnej przeszłości.

Dagmara na ekranie nie występuje sama. Dzięki temu, że zgodziła się pokazać swoją codzienność przed widzami, mogliśmy także poznać najbliższe jej osoby. Wśród nich są przyjaciele celebrytki, czyli: Edzia i Jacek, a także jedyny syn Conan.

Dagmara Kaźmierska o roli Conana w filmie

Dagmara jest nie tylko telewizyjną gwiazdą, ale przede wszystkim mamą Conana. Ostatnie kilka lat dorastał on na oczach widzów. W zeszłym roku dostał się na medycynę, o czym z dumą poinformowała jego mama. Chociaż jedynak często pojawia się na ekranach telewizorów i dzięki swojej mamie zyskał sporą popularność, to nie w głowie mu kariera.

Conan może liczyć na oferty pracy w mediach, ale nie jest nimi zainteresowany. W rozmowie z Jastrząb Post Dagmara zdradziła, dlaczego odrzucił propozycję wystąpienia w filmie:

On jakoś już istnieje w tych mediach, ale to zupełnie nie jest jego bajka. Ostatnio miał propozycję wystąpienia na dużym ekranie, ale powiedział, że musi się uczyć. Jest w naszym programie i jemu to wystarcza. On musi poświęcać czas nauce. Ja robię to, co kocham, on robi to, co kocha. Każdy niech zostaje przy swoim.

Dagmara nie zamierza odpuszczać:

Może go jeszcze przekonam, żeby zagrał.

Myślicie, że Conan sprawdziłby się na dużym ekranie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj