Tadeusz Muller i Blanka Zawada rozstali się

Tadeusz Müller i Blanka Zawada rozstali się. Para zakończyła swój związek po 13 latach. Obecnie u boku syna Magdy Gessler możemy podziwiać inną piękną bizneswoman. Co o niej wiemy?

Tadeusz Müller i Blanka Zawada jeszcze w listopadzie opowiadali nam o swoim związku. Ich uczucie narodziło się w 2006 roku. Od tego momentu tworzyli jedną z najbardziej tajemniczych par w polskim show-biznesie. Rzadko pojawiali się na salonach. Skupiali się na innych aktywnościach zawodowych, takich jak prowadzenie wspólnego biznesu. Oboje są pasjonatami gotowania.

Tadeusz Müller i Blanka Zawada rozstali się

Niedawno ich związek dobiegł końca. Tadeusz Müller w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradził, że rozstał się z Blanką. Bardzo dojrzałą decyzję podjęli oboje. Nadal pozostają w dobrych relacjach. Łączą ich nie tylko sprawy zawodowe, ale także psy, które traktują jak własne dzieci.

Po bardzo dobrym związku przyszła pora na zmianę. Rzeczywiście, rozstaliśmy się po 13 latach z Blanką, ale nadal utrzymujemy relacje zawodowe, mamy wspólne psy i dużo rzeczy, które musimy wspólnie prowadzić. Takie są zmiany – powiedział nam syn Magdy Gessler.

Tadeusz Müller ma nową dziewczynę. Kim jest?

Czy to oznacza, że Tadeusz jest sam? Nic bardziej mylnego. Absolwent psychologii klinicznej na SWPS w Warszawie, znany szerokiej publiczności jako gospodarz kulinarnych programów i twórca konceptów restauracyjnych zdradził nam, że znów jest zakochany. Jego serce skradła kobieta, z którą pojawił się na dzisiejszej premierze książki swojej siostry Lary GesslerOrzechy i pestki.

Jak udało się dowiedzieć Jastrząb Post, nowa partnerka Tadeusza Müllera na co dzień pracuje w branży mody. Od niedawna wspiera Jessikę Mercedes w tworzeniu marki Veclaim. Na czym dokładnie polega jej praca?

Nie wiem jakie ma zadania. Nie wiem czy się zajmuje w tej firmie – przyznał nieśmiało Tadeusz.

Życzymy dużo miłości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj