Tadeusz Muller, Magda Gessler

Syn Magdy Gessler rozkręca nowy biznes. Tadeusz Müller nie próżnuje i w czasie, gdy pracuje nad menu do restauracji Roberta Lewandowskiego, realizuje jeszcze jeden projekt. Zdradził nam sporo szczegółów.

Dzieci dostarczają Magdzie Gessler nieustająco powodów do dumy. Lara doskonale radzi sobie w roli restauratorki zarządzającej flagową cukiernią klanu – Słodkim Słonym. Do tego wydaje poradniki i realizuje z powodzeniem swoje projekty w branży gastronomicznej. Rok temu otworzyła Pracownię Lary, wyjątkowe miejsce spotkań, w którym z bliskimi można kreatywnie spędzić czas podczas wspólnego gotowania.

Równie dobrze układa się w życiu zawodowym Tadeusza Müllera. Jedyny syn prowadzącej Kuchenne rewolucje niedawno zdradził nam, że podjął się wyzwania rzuconego przez Roberta Lewandowskiego, który w czerwcu planuje otworzyć własną restaurację w Warszawie. Tadeusz dla najlepszego piłkarza FIFA 2020 przygotuje menu, które ma zachwycać oryginalnością i smakiem.

Nowy biznes Tadeusza Müllera. Co planuje?

Współpraca ze sportowcem to niejedyny projekt, jaki obecnie realizuje Müller. Absolwent psychologii klinicznej na SWPS w Warszawie, znany szerokiej publiczności jako gospodarz kulinarnych programów i twórca konceptów restauracyjnych zdradził Jastrząb Post, że już wkrótce ruszy z własnym nowym biznesem. W czasie pandemii wpadł na pomysł, który może okazać się strzałem w „10”. Fani zdrowego stylu życia będą wręcz zachwyceni:

Doświadczenia pandemii pokazały, że trzeba przemodelować mocno biznes i go dywersyfikować. Dlatego mam nowy projekt, otwieram firmę, która będzie robiła diety pudełkowe, ale w dość nietypowy sposób, bo będziemy je robić na oczach gości. Będziemy codziennie robić inną kulinarną historię. W nowych dzielnicach otwieramy miejsca, które będą sprzedawały grab&go pudełkowe, ale też będą kontraktowały sprzedaż posiłków takich jak typowa dieta pudełkowa oczywiście wegetariańska i wegańska, bo to jestem ja. Od 4 lat niejedzący mięsa, człowiek szczęśliwy, pełen energii. I takie też będą te boksy.

Dlaczego Tadeusz tak mocno zachęca do eliminacji mięsa z codziennej diety?

Jeżeli pozbędziemy się mięsa, to pozbywamy się kancerogenu jakim jest mięso. Po prostu, trzeba dietę utrzymać zbilansowaną, pełną aminokwasów, węglowodanów, które mają rośliny. W 100 kcal sałaty rzymskiej jest więcej białka niż w 100 kcal steka. Lepiej przyjąć 100 kcal sałaty rzymskiej niż mięsa, bo jest to zdrowsza kaloria. Takie też będą te boksy. Jesteśmy obecnie przejedzeni, ale nieodżywieni. Dlatego, że te rzeczy które jemy np. penne z kurczakiem, nie mają substancji odżywczych, które spowodują, że będziemy proaktywni i pozytywnie nastawieni do życia. Te rzeczy są w roślinach i rośliny to jest przyszłość świata.

Czy Magda Gessler także będzie uczestniczyć w tworzeniu menu?

Może zrobimy jakiś trick tips mamy, ale ta dieta to będę ja. To będzie moja kolorowa kuchnia warzywna, która mnie napędza od 4 lat. Odkrywam nowe receptury.

Tadeusz osobiście będzie doglądał jakości serwowanych produktów. W tym celu kupił farmę:

Kupiłem farmę na Podlasiu, żeby wszystkie warzywa tam uprawiać i z czasem będziemy do oferty dodawać warzywa ode mnie z Podlasia. Start w wakacje.

Trzymamy kciuki za nowy biznes Tadeusza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj