Tamara Arciuch o Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Tamara Arciuch opowiedziała, jak wyglądają przygotowania do występów na planie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Zobacz, co zdradziła reporterce Jastrząb Post.

Już 5 marca Polsat wyemituje pierwszy odcinek 14. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo. O główną nagrodę zawalczą m.in. Anna-Maria Sieklucka, Magda Narożna, Lesław Żurek i Tamara Arciuch. Aktorka wielokrotnie była zapraszana do udziału w show, ale dopiero w tym roku podjęła się wyzwania, jakie rzucili przed nią producenci.

Tamara Arciuch o Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Odsłania kulisy pracy na planie

Kiedy tylko do mediów przedostała się informacja o udziale Arciuch w popularnym widowisku, od razu pojawiły się porównania do jej partnera. Bartek Kasprzykowski wygrał 4. edycję show, wcielając się w finale w Nat King Cole i wykonując jej słynny przebój When I Fall in Love. Jak na tego typu komentarze reaguje sama zainteresowana? O to zapytała ją nasza reporterka:

Ja siłą rzeczy chciałabym mu dorównać, chociaż my jesteśmy osobnymi bytami, osobnymi jednostkami. Ale gdzieś to oczekiwanie z tyłu głowy jest i jest taka presja, żebym teraz ja pokazała, czy też tak fajnie umiem, jak on. To nie jest najszczęśliwszy bagaż, który mi towarzyszy. Już nie myślę o tym, skupiam się teraz na swoich wykonach i nie myślę o rzeczach, które mogą mnie rozproszyć. Dodatkowo wyzbyłam się ciśnienia, że ja muszę coś udowodnić, czy żeby wygrać ten program. Żeby absolutnie o tym nie myśleć. Skupić się na swojej pracy i na tym, co mam zrobić i aby chociaż trochę się tym bawić.

Jakie rady Bartek przekazał Tamarze?

On mi powiedział, żebym się dobrze bawiła. Jest dużo rzeczy, które nie sprzyjają artyście w tym programie.

Arciuch w rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, w jakich warunkach musi pracować na planie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Nie ukrywa, że przygotowania do kolejnych występów są mocno wyczerpujące:

Praca jest bardzo ciężka fizycznie. Siedzenie godzinami na tej charakteryzacji powoduje, że człowiek wytraca kompletnie energię. Potem musi wyjść na scenę na te 2-5 minut i dać z siebie wszystko, kiedy człowiek siedział wcześniej 8 godzin na fotelu i był naprawdę wyczerpany. Jest to takie doświadczenie dla mnie, z którym ja się wcześniej w ogóle nie spotkałam. Wyszły ze mnie rzeczy, których się wcześniej nie spodziewałam. Naprawdę ciekawa historia z tym programem.

Czy była jakaś postać, w którą gwiazda Adama i Ewy bała się wcielić?

To była postać mężczyzny. Było tak, że jak zobaczyłam, co mam zrobić, to pomyślałam, że to się w ogóle nie uda, to jest jakiś dramat. Było to tak obce, że wolałabym zagrać po chiński cały film niż zrobić tą postać. To było tak odległe ode mnie, że byłam przekonana, że sobie nie dam rady. Włożyłam w to bardzo dużo pracy i jakoś się udało to pokonać. To jest taka lekcja, że nie ma się co poddawać na samym początku, człowiek nie wie o sobie wszystkiego dopóki nie spróbuje.

Będziecie kibicować Tamarze?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here