Tamara Gonzalez Perea

Tamara Gonzalez Perea latem zeszłego roku w atmosferze skandalu pożegnała się z posadą prowadzącej Pytanie na śniadanie. Przed naszą kamerą zdradziła, czy tęskni za byłym pracodawcą.
Tamara Gonzalez Perea karierę w show-biznesie zaczynała, jako znana blogerka modowa. Ze swojej pasji szybko uczyniła źródło zarobku. Jej stylizację zyskały aprobatę internautów. Wyróżniała się tym, że ubrania, które prezentowała, pochodziły głównie z drugiej ręki. Jej blog szybko stał się popularnym miejscem w sieci, a ona sama zaczęła pojawiać się na salonach.

Szybko podbiła nie tylko serca fanów, ale także telewidzów. Kilka lat temu rozpoczęła bowiem współpracę z Telewizją Polską. Dołączając do ekipy Pytania na śniadanie, szybko stała się jedną z czołowych gwiazd publicznego nadawcy. Program prowadziła w duecie z Robertem El Gendy, a ten duet szybko spodobał się widzom zgromadzonym po drugiej stronie ekranu. Niestety w zeszłym roku w atmosferze skandalu pożegnała się z pracą.

Tamara Gonzlaez Perea wspomina pracę w Pytaniu na śniadanie

Tamara poza śniadaniówką zaczęła pojawiać się także w innych hitowych programach. Była między innymi prowadzącą Dance Dance Dance. Nie zabrakło jej także podczas największych wydarzeń muzycznych organizowanych przez stację. Latem zeszłego roku pożegnała się jednak ze swoim pracodawcą, a wszystko to owiane było wieloma nieprzyjemnościami. Gwiazda zamieściła na Instagramie nagranie, w którym wyjaśniła fanom, że czuła się między innymi „terroryzowana”. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, czy po takim czasie tęskni za TVP:

Bardziej za pracą w telewizji śniadaniowej. Bo dla mnie Telewizja Polska czy każda inna telewizja to jest stacja. To, że ja stamtąd odeszłam, to takie były koleje rzeczy. Ja przede wszystkim lubiłam tę pracę. Ten rodzaj pracy. To goszczenie ludzi na kanapie. To, że jest taka różnorodność tematów. Dla mnie każdy taki program to było też mnóstwo wiedzy własnej, którą ja dostawałam. Ja od zawsze mówiłam, że śniadaniówka to jest jeden z najciekawszych dla mnie tematów i to jest coś za czym tęsknie. Szkoda, że w Polsce są takie ograniczone zasoby jeżeli chodzi o telewizji śniadaniową.

Czy Tamara pojawiłaby się ponownie w Telewizji Polskiej, gdyby otrzymała taką propozycję?

Na ten moment nie sądzę. To nie jest coś, co jest w kartach. Ale może będzie inny program w przyszłości, który też pomoże mi tą pasję realizować.

Myślicie, że Tamara sprawdzała się w roli prowadzącej?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj