Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał byli uczestnikami poprzedniej edycji Tańca z Gwiazdami. Teraz z zacisza swojego domu kibicują nowym parom. Kto jest ich faworytem?

Kolejna edycja programu Taniec z gwiazdami ruszyła pełną parą. Przypomnijmy, że program podczas wiosennej ramówki został przerwany ze względu na pandemię koronawirusa i wprowadzoną kwarantannę. W zeszłym tygodniu ku uciesze uczestników i fanów show powróciło na antenę Polsatu. Gwiazdy mają za sobą już pierwszy odcinek, w którym odpadł Tomasz Oświeciński. W tym tygodniu czekają nas kolejne wielkie emocje.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan o Tańcu z gwiazdami

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan byli gwiazdami, których taneczne zmagania mogliśmy zobaczyć w poprzedniej edycji Tańca z gwiazdami. Wokalista pożegnał się z programem już w drugim odcinku. Basia natomiast doszła aż do finału i ostatecznie zajęła w nim drugie miejsce. Teraz małżonkowie kibicują kolejnym uczestnikom. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedzieli o tym, na kogo stawiają.

W poprzedniej edycji największa presja i nacisk były na mnie. A wcale nie wygrałam. Teraz wydaje się, że największą presję ma Julka Wieniawa. Aczkolwiek Ania Karwan też jest rewelacyjna. Każdy pokaże tam, co potrafi jak najlepiej. Ważne, aby się dobrze bawili. A kto wygra, to już zdecydują widzowie.

Para nie ukrywa, że jest rozczarowana, iż Tomek odpadł:

Bardzo mi szkoda, że Tomek odpadł. Zwłaszcza teraz, gdy miał nową partnerkę i tak się rozkręcił.

A Wy komu kibicujecie w tej edycji?

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj