Iwona Pavlović

W Tańcu z Gwiazdami spotykają się różne pary. Niektóre z nich od początku wychodzą na prowadzenie, inne natomiast są zdecydowanie słabsze. Czy w tej edycji mamy drugą Justynę Żyłę? Jest komentarz Iwony Pavlović!

W piątkowy wieczór mieliśmy przyjemność obejrzeć kolejny odcinek show Taniec z Gwiazdami. Tym razem pary tańczyły do muzyki filmowej, a utwory wykonywali znakomici artyści, między innymi Igor Herbut czy Kuba Sienkiewicz.

Jurorzy, czyli Iwona Pavlović, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski, byli zachwyceni tańcem Anny Karwan, która w parze z Jankiem Klimentem zdobyła 30 punktów. Podziwiali także posągowo piękną Edytę Zając i zachwyconą charlestonem Julię Wieniawę. Niestety nie wszystkim duetom poszło tak dobrze.

Taniec z gwiazdami 11: Najsłabsza para według Iwony Pavlović

Podczas ostatniego odcinka show, występ zwycięzców Love Island nie zdobył uznania jury. Andrzej Grabowski ocenił parę na 6 punktów, Michał i Iwona przyznali zaledwie po 3 punkty. Tak surowi jeszcze w tej edycji nie byli. Reporterka Jastrząb Post zapytała Pavlović, czy wśród obecnych par znajduje się osoba tak słaba, jak Justyna Żyła.

Przypomnijmy, że była żona skoczka brała udział w 9. edycji tanecznego show. Odpadła z niego w 5. odcinku. Każdy jej taniec był raczej słabo oceniany przez skład jury. Najostrzej oceniała ją zazwyczaj Czarna Mamba.

Dzisiaj Mikołaj tak biednie, tak się pomylił, tak wyszedł z tego tańca. Ale rzeczywiście Justyna jak do tej pory była osobą, która najsłabiej radziła sobie na parkiecie. Aż tak słabo jeszcze nie było. To była wyjątkowa edycja. Ciekawa jestem, jak ona sobie radzi.-powiedziała w rozmowie z reporterą Jastrząb Post, Iwona Pavlović.

Jesteście fanami Tańca z Gwiazdami?

Występ Mikołaja Jędruszczaka i Sylwii Madeńskiej:

A tak tańczyła Justyna Żyła:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here