Sylwia Madeńska o Tańcu z gwiazdami

Sylwia Madeńska o Tańcu z gwiazdami. Polsat podziękował jej na chwilę przed rozpoczęciem treningów. Dlaczego nie wystąpi w 12. edycji show?

30 sierpnia startuje nowa edycja Tańca z gwiazdami. O Kryształową Kulę powalczy 11 gwiazd, które pod okiem profesjonalnych tancerzy będą szlifować swoje umiejętności. Jednego z bohaterów miała trenować Sylwia Madeńska. Zwyciężczyni Love Island jest zawodową tancerką z ogromnym doświadczeniem. Swój talent zaprezentowała w poprzedniej odsłonie show.

Dlaczego Sylwia Madeńska nie pojawi się w Tańcu z gwiazdami?

Madeńska na premierze książki Aldony Wleklak Saga niewoli zdradziła reporterce Jastrząb Post, że obiecywano jej udział w 12. edycji Tańca z gwiazdami. Do ostatniej chwili produkcja przekonywała, że Sylwia zagości w obsadzie. Dopiero pod koniec lipca usłyszała, że nie będzie jej dane poprowadzić partnera do zwycięstwa. Nie ukrywa, że było jej przykro:

Dowiedziałam się pod koniec lipca. Były rozmowy produkcji z moim menagerem, „że tak, że myślą o mnie w tej edycji”. Oczywiście wiemy doskonale, że w telewizji nigdy nic nie wiadomo i dopóki umowa nie jest podpisana, to nie mam tej pewności. Jednak te rozmowy były prowadzone. Dopiero na końcu zmieniono decyzję. Wiadomo było mi trochę przykro, ale przetrawiłam temat. Też rozmawiałam z ekipą produkcyjną, powiedzieli, że z przyjemnością mnie zagoszczą w następnej edycji.

Co było powodem zerwania współpracy przy tym sezonie Tańca z gwiazdami?

Nie dostałam konkretnego powodu, ponieważ produkcja powiedziała, że umowa była nie podpisana, więc nie mają obowiązku gościć mnie w edycji. Nie wiem, czy to wzrostowe rzeczy, czy nie. Tak naprawdę ciężko mi wymyślić powód, ale na pewno jak spotkam się z produkcją, to zapytam szczerze co się zadziało, że mnie nie ma.

Mamy nadzieję, że Sylwia przypomni o sobie w kolejnej edycji hitu Polsatu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj