Tatiana Mindewicz-Puacz o związkach Antka Królikowskiego

Tatiana Mindewicz-Puacz jest specjalistką od uczuć i emocji. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post postanowiła powiedzieć kilka słów o Antku Królikowskim i jego związkach. Dlaczego aktor nie potrafi zbudować stałej relacji?

Tatiana Midewicz-Puacz jest jedną z mentorek w programie Projekt Lady. To właśnie ona pomaga uporać się uczestniczkom show z ich uczuciami i emocjami. Zawsze służy dobrą radą i całą masą trafnych przemyśleń. Dzięki jej słowom wiele młodych kobiet biorących udział w programie naprawiło swoje relacje z najbliższymi.

Tatiana Mindewicz-Puacz o związkach Antka Królikowskiego

Chociaż w show-biznesie zdarzają się związki, które potrafią przetrwać wiele lat, o stworzenie trwałej relacji między dwiema publicznymi osobami jest naprawdę trudno. Doskonale przekonał się już o tym Antek Królikowski.

Młody i bardzo kochliwy aktor w ostatnich latach zakończył kilka szeroko komentowanych w mediach relacji. W 2018 rozstał się z Julią Wieniawą, a rok temu z Joanną Opozdą, dla której zostawił swoją poprzednią partnerkę – Katarzynę Dąbrowską.

Tatiana Mindewicz-Puacz w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, Karoliną Motylewską, zdradziła, dlaczego jej zdaniem młody aktor nie może zatrzymać przy sobie kobiety na dłużej.

Domyślam się, że młodzi ludzie, czy młode osoby publiczne często się pokazują w tych związkach, wydaje się, że to jest związek na śmierć i życie, a potem się okazuje, że za chwilę jest kolejny. Bardzo trudno byłoby stwierdzić, niezależnie jaką by się miało wiedzę i doświadczenie, co tak naprawdę chodzi po głowie i emocjach Antka. Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto w życiu prywatnym nie przeżywa różnych historii. Takich, który nie chciałby opowiadać innym, bo ma takie prawo. A osoby publiczne, zwłaszcza takie jak Antek, który stał się osobą publiczną bardzo wcześnie, więc trudno powiedzieć, że u niego to była świadoma, przemyślana decyzja.

Mindewicz-Puacz uważa, że Antek z racji swojej popularności znalazł się w nie najlepszej sytuacji jeśli chodzi o budowanie związków:

Jak się już staje tą osobą publiczną, to jest nią praktycznie raz na zawsze. To się wiąże z całą masą różnych rzeczy. Z tym że całe życie osobiste, które gdzieś tam się pokazuje, jest analizowane przez miliony i setki tysięcy ludzi. Można by powiedzieć, że należałoby w związku z tym być bardziej powściągliwym. Ale co to znaczy – należałoby?. Przecież wszyscy znamy ten stan zauroczenia. Myślę, że takie osoby, także te, które decydują się na związek z osobą publiczną, to dla ich dobra powinny zastanowić się, jakie będą tego konsekwencje.

Zdaniem Tatiany bardzo ważne jest zdrowie psychiczne drugich połówek osób publicznych:

Te rzeczy są tak złożone, że można powiedzieć dziewczynom osób publicznych, czy też panom, żeby bardzo się zatroszczyć o swoje poczucie własnej wartości. Swoje samopoczucie. I wtedy, kiedy wchodzą w taki związek to żeby postępować jak Amerykanie – nie tylko ustalają sobie warunki prawne, ale też zasady.

Jaką zasadę powinien wcielić w życie Antek i jego przyszła partnerka?

Jeśli chcemy pokazywać się razem publicznie, to dbamy nie tylko o ciebie, ale także o mnie. To są doskonałe rzeczy jeszcze do dogadania w fazie różowych okularów, bo później już się ich po prostu nie da dogadać.

Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj