Strona główna Pozostałe Baron o zmianach w The Voice: „Zastanawiałem się, czy to będzie miało...

Baron o zmianach w The Voice: „Zastanawiałem się, czy to będzie miało sens”. Pierwsza taka sytuacja w historii

The Voice of Poland bez publiczności

The Voice of Poland wraca, ale pod znakiem zmian. W programie nie tylko zobaczymy odświeżony skład jury, ale przede wszystkim pustą salę. Jak nagrywanie edycji bez udziału publiczności w studiu oceniają Baron i Tomson?

Lada dzień TVP rozpocznie emisję The Voice of Poland. 11 sezon show powstaje w wyjątkowo trudnych warunkach, bo w czasie pandemii koronawirusa. Producenci dołożyli wszelkich starań, by jurorzy, prowadzący i uczestnicy czuli się bezpiecznie. Kluczowe dla nich jest zdrowie całej obsady, bez której tworzenie show nie miałoby sensu.

W nowej edycji zobaczymy odświeżony skład jurorski. Do grona trenerów powróciła Edyta Górniak, z kolei Urszula Dudziak została przeniesiona z zespołu The Voice Senior. Ekipa przyjęła wokalistki z otwartymi ramionami. Atmosfera na planie jest wyjątkowa, ale nie tylko ze względu na przyjacielskie relacje artystów oceniających młode talenty.

The Voice of Poland bez publiczności. Tomson i Baron o zmianach w programie

Tomson i Baron zdradzili naszej reporterce, że najwięcej obaw w 11. edycji The Voice of Poland budziła jedna, bardzo drastyczna zmiana – na nagraniach zabrakło publiczności. Ze względu na liczne obostrzenia, w studiu – poza jurorami – przebywały tylko osoby pracujące przy programie.

Największą zmianą dla nas, jak i dla telewidzów, a przede wszystkim uczestników, którzy śpiewają jest to, że mieliśmy puste studio. Zwykle było tam kilkaset osób, fani, entuzjaści programu, którzy dawali nam energię, wybijali tempo tego etapu blind. Tym razem musieliśmy poradzić sobie sami – przyznał Baron.

Jak jurorzy odnaleźli się w nowej rzeczywistości?

Na początku zastanawiałem się, czy to będzie miało sens, jak się w tym odnajdziemy. Było dużo bardziej kameralnie, intymnie, ale przekuliśmy tę sytuację na atut, byliśmy bardzo skupieni i myślę, że będzie to bardzo ciekawe dla telewidzów. Wszyscy, zarówno produkcja, obsługa programu zostaliśmy postawieni w takiej samej sytuacji i wszyscy jechaliśmy na jednym wózku. I chyba to tak naprawdę, że musieliśmy sobie z tym poradzić. Nie można się bać.

Przy okazji duet skomentował twórczość swojej byłej podopiecznej – Alicji Szemplińskiej.

Alicja przed chwilą wydała swój najnowszy singiel, który cały czas chodzi mi po głowie. To jest młoda artystka, która dopiero poznaje jak działa ten showbiznes. Na szczęście ma dobre zaplecze ludzi, którzy o nią dbają, więc tylko czekamy na lepsze efekty.

Jesteście fanami programu The Voice of Poland? Przypomnijmy, że nowa edycja będzie emitowana co sobotę od godziny 21.20, a nie od 20. jak w poprzednich latach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here