Tomasz Kammel o związku z Kasią

Tomasz Kammel jest w związku. Dziennikarz w rozmowie z naszą reporterką jednym zdaniem podsumował swoją relację z nową partnerką. Miłość kwitnie.

Tomasz Kammel niechętnie komentuje swoje życie prywatne. Wiadomo tylko, że w przeszłości był w związku z Katarzyną Niezgodą. Ich relacja budziła wiele emocji w mediach. Oboje byli ekspertami w swoim fachu. On – ceniony prezenter telewizyjny z ogromnym doświadczeniem, ona – wzięta bizneswoman, wiceprezes jednego z najpotężniejszych banków w kraju. Z czasem jednak ich uczucie wygasło.

Kammelowi zajęło kilka lat znalezienie następczyni Katarzyny. Choć przystojny prezenter był wiązany z wieloma atrakcyjnymi kobietami ze świata show-biznesu, to szybko okazywało się, że ich relacje mają co najwyżej charakter przyjacielski. Dopiero niespełna dwa lata temu Tomasza trafiła strzała Amora.

Tomasz Kammel o związku z Kasią. Jak układa się ich relacja?

Dziennikarz związany jest z tajemniczą Kasią, o której na próżno szukać informacji w internecie. Z dotychczasowych opowieści Tomasza wiemy tylko, że jego wybranka jest szczęśliwą matką, a on ma świetny kontakt z jej córkami. Tabloidy swego czasu donosiły, że partnerka gwiazdy TVP jest kobietą biznesu, której nie w głowie lans w blasku fleszy. Sam gwiazdor zamieścił kilka zdjęć ze swoją drugą połówką, ale ani razu nie pokazał jej twarzy.

Kammel w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradził, dlaczego nie chce mówić publicznie o swojej relacji z Kasią.

Ja raczej nie lubię opowiadać o swoich sprawach prywatnych. Wolę, aby mnie kojarzyć z pracą. Natomiast nie narzekam.

Jaki jest jego cel na najbliższe miesiące, które są szczególnie trudne ze względu na pandemię?

Staram się jak mogę, by być szczęśliwy w tych trudnych czasach. Ta nadzieja o której mówiliśmy – wierzę, że jej pokłady we mnie również przydadzą się innym. Taki mam cel na najbliższe miesiące.

Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here