Tomasz Karolak, koronawirus

Tomasz Karolak od jakiegoś czasu otwarcie wypowiada się w mediach na temat pandemii COVID-19. Swoich poglądów nie kryje także matka dwójki jego dzieci. Jak ocenił wypowiedź Violetty Kołakowskiej?

Pandemia koronawirusa od marca mocno zmieniła nasz kraj. Przez te kilka miesięcy Polacy przeszli naprawdę wiele zmian i musieli poddać się różnym restrykcjom.

Przez wielki kryzys gospodarczy wiele osób straciło pracę lub musiało zamknąć swoje biznesy. Panującą przez kilka tygodni kwarantannę dosyć mocno odczuł show-biznes. Wszystkie wydarzenia kulturalne i prace na planach zdjęciowych na długi czas zostały wstrzymane. Wiele osób w działaniach rządu doszukuje się absurdalnych decyzji. Tomasz Karolak, chociaż zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji, to ma swoje zdanie na temat tego, co obecnie dzieje się na świecie.

Tomasz Karolak o pandemii koronawirusa

Przez COVID-19 miliony ludzi musiało przyzwyczaić się do nowej rzeczywistości. Modelka Viola Kołakowska porównała sytuację związaną z koronawirusem do tego, co działo się podczas II Wojny Światowej. Znana z antycovidowego podejścia gwiazda szokowała opinię publiczną swoimi przemyśleniami.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Tomasz Karolak skomentował poglądy matki swoich dzieci. Powiedział też, co on sam myśli o sytuacji związanej z pandemią.

Viola jest dorosłą osobą, która ma swoje poglądy. Ja nie jestem ani jej adwokatem, ani nie będę się za nią wypowiadał.

Jakie zdanie na temat koronawirusa ma aktor? Karolak podzielił się swoimi przemyśleniami. Padły odważne słowa.

Ja uważam, że jest to groźna choroba, jest to wirus. Natomiast nie wiem, czy patrząc na statystyki i słuchając innych specjalistów, czy jest to powód do zamykania świata, kraju. Szukam tej odpowiedzi w sobie, ale na razie to wydaje mi się, że chyba nie… Nie wiem. Tak to wygląda z tych wszystkich statystyk.

Podzielacie jego opinię?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here