Tomasz Karolak o ślubie z Violą Kołakowską

Tomasz Karolak o relacji z Violą Kołakowską. Co ze ślubem? Pierwszy raz tak szczerze opowiedział o swoich planach na wspólną przyszłość.

Historia Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej mogłaby być inspiracją do stworzenia pełnego miłosnych rozterek serialu. Para ma na swoim koncie wiele rozstań i powrotów. Nawet bajkowe oświadczyny na scenie w teatrze w 2016 roku nie scementowały ich relacji. Ciężko już nadążyć, na jakim etapie są obecnie.

Tomasz Karolak o ślubie z Violą Kołakowską

Karolak w rozmowie z Jastrząb Post zdradził jedynie, że nie ma szans na ślub z Violą. Chociaż doczekali się syna Leona i córki Leny, nie planują stawać na ślubnym kobiercu. Dobrze im w takim układzie, w jakim są od lat. Mają świetny kontakt ze sobą i z dziećmi. Często spędzają razem czas i wspierają się w trudnych chwilach. Co więcej, aktor jest przekonany, że sformalizowanie związku zaburzyłoby ich więź.

My jesteśmy chyba na tym etapie, że ślub to by chyba wszystko popsuł. Wydaje mi się, że tak jest dobrze jak jest i na razie tego nie będziemy zmieniać – zapewnił nas Tomasz.

Myślicie, że Tomasz Karolak kiedyś zmieni zdanie i zobaczymy Violę Kołakowską w sukni ślubnej?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj