Tomasz Kollarik

Tomasz Kollarik w serialu M jak Miłość gra od kilku lat. Wciela się tam w postać policjanta, Janka. Jego wątek w ostatnim czasie był mocno rozbudowany. Tuz przed wakacjami, jego bohater zniknął z serialu. Czy aktor planuje odejść z kultowej telenoweli?

M jak Miłość to serial, który już od pierwszego odcinka podbił serca widzów. Niezmiennie od ponad dwóch dekad gromadzi przed telewizorami ogromną publiczność. Widzowie cały czas są ciekawi tego, co dzieje się u rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół. Scenarzyści cały czas przygotowują kolejne emocjonujące wątki, dlatego zdecydowanie nie można się nudzić w oczekiwaniu na kolejny premierowy odcinek.

Najpopularniejsza telenowela w Polsce stała się nie tylko telewizyjnym hitem, ale też furtką do sławy dla wielu aktorów. To dzięki temu serialowi głośno zrobiło się o Małgorzacie Kożuchowskiej, Kasi Cichopek czy Barbarze Kurdej-Szatan. To tutaj pierwsze kroki przed kamerą stawiali bracia Mroczkowie i Iga Krefft.

Tomasz Kollarik o odejściu z serialu M jak Miłość

Serial M jak Miłość w ciągu dwóch dekad mocno ewoluował i opowiada losy nie tylko rodu Mostowiaków, ale też ich najbliższych znajomych. W takiej roli trafił do seriali Tomasz Kollarik, który wcielił się w postać posterunkowego Janka. Najpierw był ukochanym jednej z głównych bohaterek, a z czasem jego wątek mocno się rozwinął. Tuż przed końcem ostatniego sezonu jego postać zniknęła z serialu i nie wiadomo, czy zobaczymy go po wakacjach w premierowych odcinkach. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Tomek zdradził nieco więcej na temat losów serialowego Janka:

Na razie dwójka naszych policjantów, czyli Janek i Sonia, wyjechali z naszych ulubionych miejscowości, czyli z Lipnicy i z Grabiny. Proszę w napięciu czekać, bo jestem przekonany, że przed widzami jeszcze bardzo dużo emocji. Póki co nie możemy jeszcze do końca zdradzić z Basią Wypych co będzie się dalej działo. Natomiast przyszłe scenariusza powstają i zapowiada się naprawdę ciekawa akcja.

Dlaczego aktorzy tak często odchodzą z różnych seriali?

To jest tak, że seriale typu M jak Miłość są bardzo angażujące. Pojawianie się tam jest przede wszystkim dużą możliwością tego, aby pojawić się w świecie mediów. Kończąc krakowską szkołę teatralną byłem otwarty na cały świat i miałem na tyle szczęścia, że udało mi się od razu po szkole trafić do serialu. Także bardzo to sobie cenię. Natomiast jako aktorzy podejmujemy się przeróżnych projektów, przeróżnych zadań. I czasami brakuje czasu. Trzeba łączyć wszystko odpowiedzialne, a jednocześnie tak, aby się godnie wywiązywać z każdego zadania. Także chyba wszystko wynika z chęci, czasu i tego, aby pracę wykonywać odpowiedzialnie.

Jesteście fanami M jak Miłość?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj