Tomson i Baron

Z każdym sezonem The Voice of Poland pojawia się nowy skład jury. Dotychczas najczęściej mogliśmy oglądać Tomsona i Barona. Czy zdarzało się, że duet drżał o swoją posadę?

Najdłużej obecnymi trenerami w obsadzie The Voice of PolandTomson i Baron. Duet już po raz dziesiąty będzie wybierał najlepsze głosy w Polsce. To spod ich skrzydeł wyfrunęły takie objawienia estrady jak Alicja Szemplińska czy Viki Gabor. Kto do nich dołączy wkrótce? O tym przekonamy się na jesieni, gdy swój finał będzie miała kolejna edycja show.

Tomson i Baron boją się o utratę pracy w The Voice of Poland?

Roszady w obsadzie show są tak duże, że nasza reporterka zapytała przyjaciół z Afromental, czy drżą o swoją posadę, gdy kolejny sezon dobiega końca. Tomson i Baron nie skupiają się na tym, co będzie. Najważniejsze dla nich jest odpowiednie przygotowanie kandydatów, których wybrali do swojej drużyny.

Nigdy pewników nie zakładamy, aczkolwiek zdajemy sobie sprawę, kończąc poprzednią edycję, że robota została zrobiona dobrze, a wokaliści dostali to, po co przyszli. I myślę, że telewidzowie też. Więc chyba nam się udaje – powiedział Tomson w rozmowie z Jastrząb Post.

Baron dodał, że udział w The Voice of Poland jest dla nich niesamowitym wyróżnieniem:

To, że dostajemy zaproszenie do kolejnej edycji jest dla nas wielką przyjemnością i nobilitacją. To jest też tak naprawdę zaufanie nie tylko producentów, ale też widzów. Więc serdecznie dziękujemy wszystkim entuzjastom drużyny Tomsona i Barona.

Wyobrażacie sobie polską edycję The Voice bez Tomsona i Barona?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj