Strona główna Pozostałe Półfinał „Top Model”. Dawid Woliński wskazał faworytów i ujawnił, na czym będzie...

Półfinał „Top Model”. Dawid Woliński wskazał faworytów i ujawnił, na czym będzie polegało specjalne zdanie

Dawid Woliński o półfinalistach Top Model

Półfinał Top Model przed nami. O awans do finału zawalczy ośmiu uczestników, z których wybrana zostanie trójka najlepszych. Kto ma największe szanse na awans i na czym będzie polegało zadanie specjalne? Dawid Woliński zdradził nam szczegóły.

Już dzisiaj przedostatni odcinek Top Model, w którym jurorzy wyłonią finałową trójkę. Kto zawalczy o główną nagrodę? O tym przekonamy się za kilka godzin. Zanim jednak poznamy werdykt ekspertów, poprosiliśmy Dawida Wolińskiego o ocenę poszczególnych półfinalistów.

Dawid Woliński o finalistach Top Model i specjalnym zdaniu

Projektant jest zachwycony obsadą nowego sezonu. Uważa, że każdy z uczestników posiada zalety, które obronią się w branży mody. Najwięcej plusów dostrzega w Patrycji Sobolewskiej. Jest też pod wrażeniem Mai Siwik. A co ma do powiedzenia na temat Weroniki Kaniewskiej i męskiej części?

Osobowości mają większe znaczenie niż cała powierzchowność. Patrycja pięknie i spektakularnie wygląda, mimo swojego wzrostu, bo ma niewiele ponad 170 cm, ze stylu chodzenia Weronika, chociaż musi jeszcze popracować nad taką filigranowością, bo to jest duża dziewczyna, jest bardzo wysoka. To wymaga takich cech delikatności. Kolejna sprawa to jest Maja. Maja to typowa modelka, taka ze studia na wybieg, to się zawsze obroni. Mamy do tego jeszcze chłopaków – Dominic, Śmiszek Mikołaj. Świetnie się do tego nadają. I muszę przyznać, że może nie moja ulubiona modelka, ale duża Karolina ma niesamowitą grację. Ona potrafi zaprezentować tak sukienkę, że może nie zapamiętasz Karoliny, ale sukienkę na pewno będziesz chciała kupić.

O udział w decydującym starciu zawalczy trójka uczestników, którzy nie polecieli na Fashion Week do Aten. Ze względu na koronawirusa musieli zostać w kraju. Produkcja przygotowała dla nich zadanie specjalne, które pozwoli im zawalczyć o awans do finału. Na czym będzie polegał special challenge?

Special challenge będzie nawiązaniem do Fashion Week w Grecji. Tam było digital Fashion Week. I my zorganizujemy im takie specjalne zadanie. Będą nagrywać fajny, modowy filmik w którym się muszą zaprezentować. Taki Fashion Week w pigułce. Na pewno będzie super sesja zdjęciowa ze stylistką, połączona z magazynem Vogue, co jest mega kopem w tyłek dla naszych uczestników i speedem do przodu. A reszta to już niespodzianka. Natomiast to będzie dla nich ciężkie zadanie.

Jak myślicie, kto dostanie się do najważniejszego etapu programu?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here