Dominic D'Angelica

Finał 9. sezonu Top Model już w środę 25 listopada. Trwają próby do transmisji na żywo. Czy Dominic D’Angelica pojawi się w ostatnim odcinku jako gość? Mamy przecieki z planu.

Top Model – 9. sezon dobiegł końca. Nikt chyba się nie spodziewał, że tuż przed finałem będzie miał miejsce największy skandal w dziejach show i zostanie wykluczony jeden z finalistów.

O zwycięstwo nie powalczy Dominic D’Angelica. Przypomnijmy, że wyszło na jaw, iż mężczyzna w przeszłości został skazany prawomocnym wyrokiem za „uprawianie seksu z osobą nieletnią, poniżej 16. roku życia. Sam miał wtedy 22 lata”. W swoim oficjalnym oświadczeniu do mediów model wyznał, że „nigdy nie został uznany za winnego”, a od wyroku sądu nie odwołał się, bo nie miał pieniędzy na rozpoczęcie kolejnego procesu.

Finał Top Model 9: Czy pojawi się Dominic D’Angelica?

Skandal skandalem, ale wiadomo już, że podczas finału Top Model pojawią się wszyscy uczestnicy programu, który dostali się do finałowej 14. Zobaczymy więc m.in. faworyta internautów Ernesta, zdobywcę Srebrnego Biletu Dominika czy Karolinę Płocką w odświeżonej fryzurze. Czy produkcja zaprosiła do udziału także Dominica?

Od wczoraj trwają próby przed dzisiejszym finałem Top Model. Jak udało się nam dowiedzieć, widzowie nie zobaczą Dominica w ostatnim odcinku show. Chociaż dotarł do finału, produkcja podjęła decyzję o niezapraszaniu go nawet jako gościa. Mało prawdopodobne jest również, by któryś z prowadzących wspomniał o aferze, która na początku tygodnia wstrząsnęła całym krajem.

Dominic nie pojawi się podczas finału – mówi nasze źródło, dodając: – Prowadzący nie będą nawiązywać do całej afery, scenariusz jest skrojony co do sekundy i raczej nie będzie czasu na rozwodzenie się nad tematami dotyczącymi osób spoza finałowej trójki.

Niewykluczone jednak, że Dominica zobaczymy w materiałach wspominkowych, przypominających jak wyglądały zmagania uczestników w walce o finał.

Muzycznym gościem finałowego odcinka będzie Ralph Kamiński. O tytuł Top Model 9, 100 tysięcy złotych, okładkę Glamour i kontrakt z dużą agencję modelingową zawalczą: Mikołaj Śmieszek, Weronika Kaniewska i Patrycja Sobolewska. Kto z nich wygra? O tym zdecydują widzowie w głosowaniu SMS, które rozpoczęło się tydzień temu, tuż po emisji półfinałowego odcinka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj