Top od the Top Sopot Festival 2021

Top of the Top Sopot Festival wraca po przerwie spowodowanej pandemią. Największe wydarzenie muzyczne w kraju rozpocznie się już w sierpniu. Kto wystąpi na scenie? Znamy wszystkie szczegóły. 

Pandemia koronawirusa na bardzo długi czas wstrzymała wszelkie imprezy i wydarzenia kulturalne. Ze względu na ciągły wzrost osób chorych rząd wprowadził restrykcyjne obostrzenia. W zeszłym roku odwołano niemal wszystkie zaplanowane wcześniej koncerty, których od wielu lat uczestniczyły gwiazdy. Tego lata sytuacja nieco się zmieniła. Zniesiono sporo zakazów i ponownie wróciły imprezy plenerowe. W zeszłym roku nie odbył się między innymi Top of the Top Sopot Festival. W tym roku wraca i to ze zdwojoną wręcz siłą. Na wydarzeniu pojawi się mnóstwo gwiazd.

Top of the Top Sopot Festival 2021. Kto wystąpi?

Top of the Top Sopot Festival w tym roku ponownie zawita do Opery Leśnej w Sopocie. Cała impreza potrwa trzy dni i będzie relacjonowana przez stację TVN. Koncerty rozpoczną się 17 sierpnia. Dzień pierwszy zostanie podzielony na dwa koncerty: #FOREVER YOUNG i #I LOVE SOPOT. Na scenie nie zabraknie największych gwiazd, ale też odwołań do historii miasta, które w tym roku świętuje swoje 120-lecie. Tego dnia zaśpiewają dla fanów: Edyta Górniak, Kayah, Sylwia Grzeszczak, Reni Jusis, Majka Jeżowska, Izabela Trojanowska, Urszula, Ania Karwan, Budka Suflera, Felicjan Andrzejczak, Oddział Zamknięty, De Mono, Lombard, Big Cyc.

Kolejny dzień również będzie obfitował w szereg wspaniałych emocji. Tym razem wykonawcy będą starali się poderwać publiczność oraz widzów przed telewizorami do tańca podczas koncertu pod hasłem #I DANCE IN OPERA LEŚNA. Na deskach jednego z najbardziej znanych amfiteatrów największe taneczne hity zaśpiewają: Agnieszka Chylińska, Ewa Farna, Cleo, Andrzej Piaseczny, Kasia Kowalska, Małgorzata Ostrowska oraz zespoły Blue Cafe, Kombii, Feel i Pectus.

Drugiego dnia festiwalu wykonawcy powalczą o nagrodę Bursztynowego Słowika w trakcie #TOP OF THE TOP CHALLENGE. O wyróżnienie zawalczą artyści, którzy w minionym roku wydali utwory emitowane w największych stacjach radiowych w kraju. Do pojedynku staną: Roksana Węgiel, Viki Gabor, Grzegorz Hyży, Dawid Kwiatkowski, Arek Kłusowski. O zwycięstwie zadecydują widzowie w głosowaniu SMS.

Festiwal zamknie koncert jubileuszowy stacji TVN24 zatytułowany:  TVN24 #NASZE 20-LECIE. Tego dnia usłyszymy na scenie najważniejsze przeboje minionych dwóch dekad. Wszystko zostanie zilustrowane najważniejszymi momentami z historii kanału telewizyjnego. W Operze Leśnej podczas tego wydarzenia zaśpiewają: Kayah, Agnieszka Chylińska, Brodka, Sylwia Grzeszczak, Natalia Przybysz, Viki Gabor, Grzegorz Turnau, Stanisław Soyka, Raz Dwa Trzy, Fisz Emade Tworzywo, Kortez, Michał Szpak, Paweł Domagała, Krzysztof Iwaneczko. Artyści zaśpiewają w otoczeniu orkiestry pod batutą Daniela Nosewicza i Nikoli Kołodziejczyka.

Koncerty poprowadzą duety gwiazd doskonale znane fanom z anteny TVN: Monika Olejnik i Piotr Kraśko, Diana Rudnik i Grzegorz Kajdanowicz, Marta Kuligowska i Andrzej Morozowski, Dorota Gardias i Tomasz Sianecki, Kasia Zdanowiczi Konrad Piasecki oraz Ania Jędrzejowska i Piotr Jacoń.

Festiwal zgromadzi całą masę gwiazd. Zapowiada się naprawdę emocjonujące widowisko. To z pewnością wynagrodzi fanom aż dwa lata oczekiwań na Top of the Top Sopot Festival.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj