Dorota Szelągowska o nowym programie

Dorota Szelągowska w jesiennej ramówce wystartowała z całkiem nowym programem – Totalne remonty Szelągowskiej. Nowe przedsięwzięcie zupełnie różni się od tych, które prowadziła do tej pory. Wyzwala w niej niesamowite emocje.

Dorota Szelągowska ma za sobą kilka sezonów różnych programów, w których dokonywała remontów i metamorfoz wnętrz. Za każdym razem jej prace wzbudzały ogromne zainteresowanie wśród widzów. Kolejne osoby chętnie zgłaszały się do nowych edycji, by to właśnie ich dom odwiedziła dekoratorka ze swoją ekipą. Dorota ma nie tylko świetne wyczucie smaku, ale jest także bardzo dobrym mediatorem. Potrafi nie tylko przeprowadzić remont, ale także porozmawiać o problemach swoich bohaterów.

Dorota Szelągowska o Totalnych remontach Szelągowskiej

Dorota Szelągowska właśnie startuje ze swoim nowym programem Totalne remonty Szelągowskiej. Będzie się on nieco różnił od poprzednich formatów. Czym dokładnie? Uczestnicy są zgłaszani przez swoich przyjaciół, którzy pragną w ten sposób odwdzięczyć się za to, dla nich zrobili. Poznamy aż dziesięć niezwykłych osób, które na co dzień poświęcają się dla innych. Metamorfoza domu lub mieszkania będzie prezentem od ich bliskich. Oczywiście bohaterowie nie mają pojęcia o planowanej wizycie gwiazdy TVN.

Można się domyślać, że jesienią przed telewizorami nie zabraknie wzruszeń. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Dorota zdradziła sporo szczegółów dotyczących swojego nowego show.

Weszliśmy w opcje wyjątkowych ludzi, którzy są zgłaszani przez swoich przyjaciół. To są ludzie, którzy dużo robią dla innych. Ale to nie muszą być ludzie, którzy prowadzą wielkie fundacje i gdzieś tam są uznani. Często są to ludzie, którzy w różny sposób działają. W różny sposób się przyczyniają dla dobra dla innych, o sobie zapominając. To są ludzie, którzy nigdy w życiu nie mieli żadnych oczekiwań, że to dobro do nich wróci, a ono wraca wielką wywrotką. To jest fenomenalny projekt, który mówi o tym, że dobro wraca i o tym, że warto. Projekt, który jest cholernie trudny. Jesteśmy w całej Polsce, remontujemy i domy i mieszkania. Pracujemy często w trybie 24 godzinnym. Natomiast to jest projekt, który nie wiem czy więcej radości przynosi bohaterom, którzy są przeszczęśliwi, czy nam, bo możemy zrobić coś dobrego dla innych.

Dorota nie ukrywa, że na planie towarzyszą jej bardzo różne emocje:

Są momenty kiedy płaczę, są momenty kiedy się wzruszam. Ja jestem tylko i aż człowiekiem. Jestem dokładnie taka sama jak nasi bohaterowie, widzowie. Każdy z nas ma emocje, myślę, że spędzanie czasu na ukrywaniu emocji to jest bardzo duża strata czasu.

Będziecie oglądać program Totalne remonty Szelągowskiej?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj