Urszula Dudziak, Beata Kozidrak

Urszula Dudziak stanęła w obronie Beaty Kozidrak. Artystka udzieliła komentarza, w którym tłumaczy, dlaczego Polacy nie powinni oceniać gwiazdy przez pryzmat jej wybryku sprzed tygodnia.

W ubiegłym tygodniu doszło do skandalu z udziałem Beaty Kozidrak. 1 września około godziny 20.00 na skrzyżowaniu ulic Batorego i Al. Niepodległości w Warszawie policja zatrzymała bmw, którym kierowała wokalistka. Z relacji innych kierowców wynika, że auto poruszało się wężykiem po jezdni. Badanie wykazało, że Beata miała we krwi aż dwa promile alkoholu.

Cała sytuacja odbiła się szerokim echem w mediach. Uwielbiana gwiazda została ostro skrytykowana przez internautów i kilka gwiazd. Majka Jeżowska wyznała, że ma nadzieję, iż jej znajoma ze sceny „poniesie zasłużoną karę”. Oprócz krytycznych opinii nie brakuje też słów wsparcia od kolegów z branży. Jedną z osób, które stanęły murem za Kozidrak, jest Urszula Dudziak.

Urszula Dudziak w obronie Beaty Kozidrak

Piosenkarka w rozmowie z Jastrząb Post uważa, że publiczność powinna wybaczyć Beacie wstydliwy występek. Gwiazda uważa, że to, co wydarzyło się na początku września, jest najlepszą nauczką dla diwy. Zwróciła też uwagę na oświadczenie liderki Bajmu, która przyznała się do błędu, zapewniając, że jest gotowa ponieść karę związaną ze swoim przewinieniem.

Oczywiście ona sama zrozumiała, że to był błąd. I ja myślę, że wszyscy pochylimy się nad nią i jej wybaczymy. Mam nadzieję, że ona sobie też wybaczy. I to będzie też nauczką. Nie tylko dla niej, ale dla nas wszystkich. Żebyśmy nie popełniali błędów. Ale ja myślę, że ona odzyska fanów, bo to, co zrobiła, to już nikt jej tego nie odejmie.

Urszula zwraca uwagę na osiągnięcia zawodowe Beaty, która na scenie występuje ponad 40 lat, wydała kilka świetnych płyt i ma na swoim koncie mnóstwo nagród za dokonania muzyczne:

Ja myślę, że jeżeli ktoś popełni błąd w życiu, jeżeli weźmiemy pod uwagę jego dokonania, ja mówię o Beacie konkretnie, jaką ona naprawdę jest niezwykłą, wybitną wokalistką. Śpiewała bardzo długo. Śpiewa i będzie bardzo długo śpiewać. Dała nam tyle radości, tyle wytchnienia i pewnego rodzaju terapii.

Też uważacie, że Beata zasługuje na drugą szansę?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here