Jeśli planujesz urlop nad morzem, ale nie wiesz jeszcze, jaką miejscowość odwiedzić, powinieneś pomyśleć poważnie o tym, by postawić na Ustronie Morskie. To nie tylko miejsce, gdzie miło spędzisz czas na plaży, bo ten kurort o ponad 100-letniej leczniczej tradycji ma o wiele więcej do zaoferowania. To bez wątpienia jeden z najpiękniejszych zakątków nad polskim wybrzeżem. Nic tylko odwiedzać!

Ustronie Morskie – cudowny nadmorski zakątek

Ustronie Morskie położone jest w województwie zachodniopomorskim w pięknym krajobrazowo Wybrzeżu Słowińskim. Gdzie się nie obejrzeć tam soczysta zieleń, przyroda i niezwykle świeże powietrze, więc podczas swojego pobytu możesz oddychać pełną piersią. Plaże są tu czyste i szerokie, jedne z piękniejszych na całym wybrzeżu. Ustronie Morskie to jednak nie tylko cudowne plaże, lasy i dzika przyroda, to również dogodna dla turystów lokalizacja, bo miejscowość znajduje się pomiędzy Kołobrzegiem a Koszalinem. Warto odwiedzić te miejscowości podczas pobytu w Ustroniu Morskim, choćby wtedy, gdy pogoda do plażowania nie dopisuje.

Wygodne dojście do wzorcowej plaży

Plaża w Ustroniu Morskim jest wyjątkowa, długa na 10 kilometrów! A dzięki dogodnym zejściom każdy może dojść na plaże. To zwłaszcza zjazd przy wejściu numer 13, który prowadzi po utwardzonej nawierzchni, dzięki czemu zarówno rodziny z małymi dziećmi, jak i osoby starsze dotrą na piaszczystą plażę w komfortowych warunkach. Wspaniale też prezentuje się niedawno wybudowana droga leśna do zejścia numer 17, zaprojektowana w taki sposób, aby jak najmniej ingerować w naturalne ukształtowanie lasu.

Nie tylko plażowanie – poznaj inne atrakcje

Chociaż plaża w Ustroniu Morskim jest największą atrakcją Ustronia Morskiego, to dostępne są tu inne bardzo ciekawe miejsca, zwłaszcza przystań rybacka, taras widokowy oraz trzy mola spacerowe. Wspaniałym pomysłem na miłe spędzenie czasu jest też spacer deptakiem wzdłuż klifu, skąd można podziwiać piękne, nadmorskie zachody słońca. W miasteczku dostępne są też takie atrakcje jak park zdrojowy, duży kościół, amfiteatr i kino 7D. Dla spragnionych rozrywki i zabawy czeka zabawa w Aquaparku Helios i Western Parku.

To wszystko pokazuje, że zdecydowanie warto wybrać Ustronie Morskie jako wakacyjny cel podróży miejsce, zwłaszcza że dostępna jest tu bogata baza noclegowa. Jeśli poszukujesz w Ustronie Morskie domki, powinieneś sprawdzić ofertę w Holiday Park & Resort, gdzie dostępnych jest aż 163 luksusowych domków i 240 komfortowych apartamentów!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj