Viki Gabor, Anika Dąbrowska

Viki Gabor i Anika Dąbrowska występowały w drugiej edycji The Voice Kids. Tej drugiej pod czujnym okiem Cleo udało się zwyciężyć w programie. Jak obecnie wyglądają relacje pomiędzy dziewczynami?

Nie ma w Polsce większej dziecięcej gwiazdy niż Viki Gabor. Już jako 13-latka dorobiła się statusu gwiazdy. Jej płyta Getaway sprzedaje się świetnie, singiel Superhero pokrył się podwójną platyną, a na półce w jej domu w honorowym miejscu stoi Grand Prix Eurowizji Junior 2019. Prawdopodobnie młodziutka wokalistka nie osiągnęłaby tego wszystkiego, gdyby nie wzięła udziału w drugiej edycji programu The Voice Kids.

Viki Gabor o relacjach z Aniką Dąbrowską

Viki Gabor w The Voice Kids była druga. Minimalnie przegrała z Aniką Dąbrowską, o której wygranej zdecydowali widzowie. W efekcie jako zwyciężczyni show podpisała kontrakt płytowy z Universal Music Polska. Obie nastolatki po zakończeniu programu mają pełne ręce roboty. Cały czas pracują, promują swoje debiutanckie albumy, a jednocześnie muszą się uczyć.

Viki i Anika podczas nagrań programu miały ze sobą bardzo dobry kontakt i wzajemnie się wspierały. Jakie relacje łączą je obecnie? Czy mają ze sobą kontakt?

Mamy kontakt, chociaż nie piszemy ze sobą codziennie, bo wiadomo, że Anika ma bardzo dużo na głowie. Pewnie coś tam muzycznego tworzy. Ze mną jest to samo, więc nie mamy zbytnio czasu pisać. Ale mamy fajny kontakt, na pewno kiedyś się zobaczymy.

Czy Viki ma czas na przyjaźń?

Mam czas na przyjaciół. Przeważnie po wszystkich nagraniach dzwonię do przyjaciół, rozmawiam z nimi. Nie wyobrażam sobie nie mieć kontaktu z moimi przyjaciółmi.

Jesteście fanami Viki czy Aniki?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here