Viki Gabor o Edycie Górniak

Edyta Górniak od wielu lat jest niekwestionowaną gwiazdą. Na swoim koncie ma mnóstwo wielkich hitów. Jest też wielką inspiracją dla Viki Gabor. Jak młoda gwiazd oceniła jej utwór Lime? Okazuje się, że sporo je łączy.

Edyta Górniak od wielu lat błyszczy na muzycznej scenie. Jest też jedną z najjaśniej świecących gwiazd polskiego show-biznesu. Udało jej się zrobić wielką karierę nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Jest również jedyną wokalistką reprezentującą nasz kraj w Konkursie Piosenki Eurowizji, której udało się wywalczyć miejsce na podium. Przypomnijmy, że od tamtego czasu minęło już 26 lat.

Viki Gabor rozpływa się nad Edytą Górniak

Viki Gabor i Edytę Górniak łączą między innymi wspólne pochodzenie. Obie mają romskie korzenie. Każda z nich odniosła także wielki sukces podczas Eurowizji. Teraz spotkały się jako jurorki na preselekcjach do Eurowizji Junior 2020, które odbywają się w ramach Szansy na sukces.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Viki opowiedziała, jak ocenia najnowszy hit Edyty Górniak. Okazuje się, że obie piosenkarki pracują z tym samym producentem, i to właśnie on premierowo puścił nastolatce Lime.

Miałam okazję słuchać Lime. Jak byłam w studiu u Chrisa, który nagrywa z Edytą, puścił mi piosenkę, oczywiście nie przedpremierowo, ale jak byłam w studiu i nie wiedziałam, że jest premiera nowego singla Edyty, to Chris mi puścił. Więc posłuchałam i jest bardzo fajny. Ma inny klimacik. Jej piosenki nie brzmią tak jak Lime, a ten utwór jest jej nową odsłoną. Ta piosenka to jest czad. Taki fajny, wakacyjny vibe.

Edyta jest dla Viki prawdziwą inspiracją. Łączy ich ten sam producent, pochodzenie i historia. Obie zaczęły karierę bardzo wcześnie.

Bardzo mnie inspiruje. Ona jest od najmłodszych lat na scenie. Mamy takie same korzenie, więc to jest bardzo fajne. Inspiruje mnie tym, że przez te wszystkie lata się nie poddała w dążeniu do celu.

Widzielibyście je w duecie?

Zobacz też, co o Viki powiedziała nam Edyta Górniak:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here