Viki Gabor metamorfoza

Viki Gabor ma nową fryzurę, ale to nie wszystko. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że nadal wygląda tak jak za czasów Eurowizji Junior 2019. Okazuje się, że w jej wyglądzie zmieniło się co nieco. O swojej metamorfozie opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Viki Gabor ma dopiero 13 lat, a już osiągnęła więcej od gwiazd, które na estradzie obecne są od dawien dawna. Nastolatka najpierw zachwyciła jurorów i widzów w The Voice Kids, a potem wygrała Eurowizję Junior, zapewniając Polsce drugie z rzędu zwycięstwo w popularnym konkursie o międzynarodowej randze.

Jej piosenka Superhero na dobre wpisała się na listę polskich przebojów. Podobnie jest z utworem Ramię w ramię, który nagrała w duecie z Kayah. Od czasu swojego debiutu Viki przeszła metamorfozę, której na pierwszy rzut oka nie widać. Tymczasem wizerunek młodej gwiazdy zaczął ewoluować. Jak bardzo?

Viki Gabor o metamorfozie. Zmieniła fryzurę i styl ubierania

Viki w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, co dokładnie poprawiła w swoim dotychczasowym wyglądzie. Zmiana dotyczy jej fryzury, a ściślej mówiąc grzywki. To jednak nie wszytko. Gabor zaczęła sięgać po bardziej dopasowane garnitury:

Zmieniłam grzywkę. Nadal jestem w garniturach. Może nie aż takie oversize jak były wcześniej, bo trochę poszłam w taki smooth, ale nadal lubię garnitury. To się nie zmieniło.

Czy zobaczymy ją kiedyś w sukience? Od czasu Eurowizji Junior nie było ku temu okazji.

Jestem z nimi już spoko. Ale nadal nie jestem fanką sukienek, nie chodzę w nich na co dzień – wyznała.

Ciekawe, jak styl Viki Gabor zamieni się w kolejnych miesiącach. Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here