Viki Gabor o Alicji Tracz

Viki Gabor oceniła piosenkę Alicji Tracz na Eurowizję Junior 2020. Jak skomentowała jej zwycięstwo w eliminacjach i czy wróży jej sukces podczas dziecięcego konkursu?

Finał preselekcji na Eurowizję Junior 2020 zakończył się wygraną Alicji Tracz. Drobna blondynka o potężnym głosie okazała się bezkonkurencyjna. Za swój występ z piosenką I’ll be standing dostała maksymalną liczbę punktów u widzów i jurorów. O tym, że zasłużyła na zwycięstwo jest przekonana również Viki Gabor.

Viki Gabor o Alicji Tracz na Eurowizji Junior 2020

Poprzednia reprezentantka Polski w rozmowie z reporterką Jastrząb Post oceniła piosenkę Alicji Tracz. Nie ukrywa, że jest pod wrażeniem nie tylko utworu, ale także umiejętności 10-letniej wokalistki. Co więcej, Viki Gabor jest przekonana, że nasz kraj po raz trzeci z rzędu sięgnie po eurowizyjne trofeum.

Trzeba się wspierać. Myślę, że trzeci raz się uda. Trzeba w to wierzyć. Bardzo się cieszę, że jest taka wygrana. Że mamy taką uczestniczkę, taką reprezentantkę. Piosenka jest mega fajna. Nie znałam jej wcześniej, ale jak jej posłuchałam, to przyznam, że bardzo wpada w ucho. Śpiewałam z nią. Chociaż nie wiedziałam jak.

Dla Viki wybranie zwyciężczyni spośród finałowej trójki (Lena Marzen, Alicja Tracz i Agata Serwin) było bardzo trudne. Gwiazda cieszy się, że w tym odcinku to nie ona decydowała o wynikach.

To był ciężki dzień. Sama nie byłabym w stanie wybrać zwyciężczyni.

A jakie rady ma Viki dla swojej następczyni? Oto recepta na sukces na Eurowizji Junior 2020.

Trzeba być sobą, nie brać tego jako rywalizacji, bawić się muzyką. To przede wszystkim jest zabawa.

Nie pozostaje nam czekać na finał Eurowizji Junior, który zaplanowany jest na 29 listopada.

Piosenka Alicji Tracz na Eurowizję Junior 2020:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj