Viki Gabor o zarobkach

Viki Gabor opowiedziała o swoich zarobkach. 13-latka może liczyć na niemałe wynagrodzenie za koncert czy post sponsorowany. Na co wydaje najwięcej pieniędzy? Zdradziła nam, co jest jej największą słabością. Będziecie zaskoczeni.

Viki Gabor zaistniała w mediach w 2019 roku. Najpierw przyszła na casting do The Voice Kids, w którym zajęła drugie miejsce, a potem reprezentowała Polskę na Eurowizji Junior. Międzynarodowy konkurs okazał się trampoliną do jej wielkiej kariery. Nie dość, że wygrała imprezę organizowaną w Gliwicach, to na fali popularności wydała debiutancką płytę. Krążek został bardzo dobrze przyjęty przez słuchaczy i krytyków.

Kariera Viki ruszyła z kopyta. Do czasów pandemii koncert gonił koncert, a ofert współpracy było co niemiara. Super Express pokusił się nawet o podliczenie zarobków młodej gwiazdy.

Szacuje się, że za 2-3 piosenki 13-latka może zarobić od 10 do 20 tys. złotych. Do tego należy doliczyć stawki za lokowanie produktów, bo popularnością nie ustępuje już największym polskim gwiazdom. Podobno za jeden post sponsorowany na Instagramie wykonawczyni hitu Superhero zgarnia nawet do 30 tys. złotych.

Viki Gabor o zarobkach. Na co wydaje najwięcej?

Nie wiadomo ile pieniędzy bezpośrednio trafia w ręce Viki. W końcu jej finansami zajmują się rodzice, którzy do 18. roku życia będą sprawować nad nią opiekę prawną. Wiadomo jednak, na co piosenkarka wydaje najwięcej.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post, Karoliną Motylewską, zdradziła, co stanowi większość jej wydatków. I tu spore zaskoczenie, bo nie są to kosmetyki, ubrania czy modne gadżety, które tak bardzo lubią nastolatki. Okazuje się, że Viki większość kieszonkowego przeznacza na… jedzenie.

Szczuplutka artystka uwielbia przekąski i zdrowe fast foody. Po co sięga najczęściej?

Kupuję pluszaki, dużo jedzenia, bo kocham jeść. Przeważnie jem sushi – wyznała z rozbrajającą szczerością przed naszą kamerą.

Czy Viki pamięta wymarzoną rzecz, którą kupiła za pierwsze zarobione pieniądze?

Nie przywiązuje wagi do takich rzeczy.

Spodziewaliście się takiej odpowiedzi? Dla fanów Gabor to kolejna ciekawostka do kolekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here