Viki Gabor o zdalnym nauczaniu

Viki Gabor jest finalistką programu The Voice Kids, ale dopiero po wygranej Eurowizji Junior jej kariera ruszyła z miejsca. Nastolatka musi łączyć karierę z nauką. Jak radzi sobie w szkole?

Viki Gabor to nastolatka, która szturmem podbiła scenę muzyczną. W zaledwie kilka miesięcy zdobyła status gwiazdy i wypuściła kilka przebojów, które cały czas są puszczane w rozgłośniach radiowych. Po raz pierwszy na dużej scenie pojawiła się w programie The Voice Kids. Udział w muzycznym show sprawił, że usłyszała o niej cała Polska. Wygrana w Eurowizji Junior otworzyła jej drogę do wielkiej kariery. Na gliwickiej scenie w 2019 roku zaśpiewała piosenkę Superhero i od tamtej pory jest jedną z czołowych gwiazd młodego pokolenia.

Jak Viki Gabor łączy naukę z karierą?

Chociaż Viki jest już znaną gwiazdą, to ma zaledwie 13 lat i nadal chodzi do szkoły podstawowej. Podobnie jak jej rówieśnicy musi zrealizować program nauczania. Ze względu na karierę w szkole nie mogła być częstym gościem. Podczas nauki zdalnej ma nieco ułatwione zadanie.

Viki od niemal dwóch lat cały czas realizuje kolejne zawodowe projekty. Koncertuje i regularnie gości w telewizyjnych shows. Ambitna nastolatka musiała to wszystko połączyć ze szkołą. Jak jej się to udało? O wszystkim opowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Szczerze? Jest dobrze. Mam wyrozumiałych nauczycieli. To jest bardzo fajne, że mnie rozumieją. Wiedzą, że mam bardzo dużo na głowie, więc mi w tym pomagają. Szkoła idzie mi bardzo dobrze.

Kto najczęściej wspiera Viki w zajęciach szkolnych?

Mam też wsparcie od rodziców, od siostry. Jak czegoś nie rozumiem, to po prostu do nich podchodzę. Szkoła jest dla mnie bardzo ważna, więc próbuję ją utrzymać. Jak na razie bardzo fajnie to wszystko wychodzi, więc jestem zadowolona.

Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj