Viki Gabor o szkole

Viki Gabor cały czas nagrywa nowe piosenki i koncertuje. Nie zapomina jednak o tym, że pomimo kariery cały nadal musi wypełniać swoje szkolne obowiązki. Jak wygląda jej tok nauczania od kiedy została wielką gwiazdą?

Viki Gabor od roku jest na szczycie show-biznesu. Nastolatka po swoim udziale w The Voice Kids cały czas nagrywa nowe piosenki, koncertuje i udziela wywiadów. Obecnie zajmuje się promocją swojej nowej płyty. Wielkim sukcesem, który okazał się kolejnym przełomem w jej karierze, była wygrana w Eurowizji Junior w Gliwicach. Młoda gwiazda ma ręce pełne roboty. A co z edukacją?

Viki Gabor o szkole i nauce

Mimo że Viki Gabor może się już pochwalić wielkimi sukcesami, nie należy zapominać o tym, że cały czas jest jeszcze dzieckiem. 13-latka nadal musi wypełniać swoje szkolne obowiązki. Młodziutka gwiazda nie ma jednak zbyt wiele czasu na to, aby tak jak jej rówieśnicy codziennie pojawiać się w szkole.

Ze względu na brak czasu musi uczyć się w zupełnie innym trybie, niż większość dzieci. O tym, jak wyglądają jej lekcje i jak często pojawia się w szkole Viki opowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Wszystko się zaczęło, więc nie ma za dużo tych zadań. Mam indywidualny tok nauczania, więc wszystko trochę inaczej wygląda niż normalnie jak się chodzi do szkoły. Jeszcze nie byłam w szkole, jeszcze nie miałam chwilki, żeby podejść do szkoły. Za niedługo wracam na lekcje, więc będę musiała do nich podejść i zobaczyć, jak to wygląda.

Jak w praktyce wyglądają zajęcia młodej gwiazdy?

Mając indywidualny tok nauczania przeważnie mam jakiś materiał, uczę się go w hotelu, potem wracam do szkoły i go nadrabiam. Jak jestem w domu, to chodzę do szkoły, więc fajnie tak zobaczyć, jak to wygląda.

Czy Viki utrzymuje kontakt z kolegami z klasy?

Po szkole spotykamy się z kolegami z klasy. Ale przeważnie dzieci nie ma w szkole. Czasami przychodzę po szkole i nadrabiam materiał, jak inni są już po lekcjach. Czasami nadrabiam w trakcie lekcji.

Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj