Julia Wieniawa, Weronika Rosati

Zanim Julia Wieniawa pojawiła się w programie Taniec z Gwiazdami, zapytała o poradę swoją przyjaciółkę Weronikę Rosati. Ta odradzał jej udział w show. Powód, jaki podała, zaskakuje.

Taneczne show Polsatu znają i uwielbiają niemal wszyscy. Po wielu latach rozmów, Julia Wieniawa przyjęła propozycję występu w Tańcu z gwiazdami. Aktorka została gwiazdą 11. edycji show, tańczy w parze ze Stefano Terrazzino. Plotki głoszą, że za jeden odcinek dostała 30 tysięcy złotych – to więcej niż jakakolwiek inna gwiazda w historii tanecznego show. Wieniawa w Tańcu z gwiazdami 11 jako pierwsza uczestniczka otrzymała maksymalną liczbę – 30 punktów. Miało to miejsce w drugim odcinku, który był emitowany jeszcze w marcu.

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawie udział w TzG

Zanim Julia podjęła decyzję o swoim udziale w TzG, zapytała o zdanie Weronikę Rosati. Obie aktorki przyjaźnią się od dłuższego czasu, dlatego też Wieniawa liczy się ze zdaniem starszej koleżanki. Okazuje się, że ta odradzała Julii Wieniawie udział w Tańcu z Gwiazdami, o czym dowiedzieliśmy się w wywiadzie dla Jastrząb Post:

Ona mówiła mi, że dla niej ten taniec to była droga przez mękę. Jak się nie kocha czegoś i nie wkłada w to całego serca, to rzeczywiście można się zmęczyć, bo to jest bardzo wymagający program. Codziennie po dwa treningi po 3 godziny to nie jest mało. Jest to bardzo absorbujący program. Ale ja mam serce do tańca. Czerpię dużo przyjemności z tego programu.

Julia cieszy się, że nie posłuchała Weroniki:

Cieszę się, że jej nie posłuchałam, ale mam od niej ogromne wsparcie. Uprzedzała mnie, że to nie będzie łatwa zabawa. Miała rację – nie jest to łatwe, ale ja czerpię z tego naprawdę bardzo dużo szczęścia.

Jak oceniacie występy Julii w TzG?

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj