Marzenie o pięknych, lśniących i zdrowo wyglądających włosach jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego towarzyszy każdej kobiecie. Podkreśla to atrakcyjność, uwydatnia walory twarzy oraz skutecznie podnosi pewność siebie. Warto więc zapoznać się z kosmetykiem, który może umożliwić otrzymanie efektu jak z okładki najlepszych czasopism urodowych.

Woda lamelarna Mila – czym jest?

Woda lamelarna Mila Professional IQ Color Lamellar Water to profesjonalny produkt o lekkiej formule przeznaczony do stylizacji i dogłębnego odżywienia włosów. Konsystencja produktu jest bardzo lekka i płynna, dzięki czemu substancje odżywcze mają możliwość przeniknąć wgłąb łuski włosa. W składzie znajduje się specjalnie przygotowany kompleks protein roślinnych, które sprawiają, że mikrouszkodzenia struktury włosa zostają wypełnione. Godna uwagi jest obecność w produkcie inuliny, pozyskiwanej z korzenia cykorii, która należy do substancji silnie nawilżających lub inaczej humektantów. Ekstrakt z czarnuszki wykorzystany w wodzie lamelarnej Mila wnikając w strukturę włosa, działa wzmacniająco oraz skutecznie podnosi poziom jego nawilżenia. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie https://fryzart.pl/product-pol-23224-Woda-lamelarna-Mila-Professional-IQ-Color-Lamellar-Water-250-ml.html.

Ogromnym atutem produktu jest jego łatwość w użyciu. Po umyciu skalpu szamponem należy zygzakowatym ruchem nałożyć produkt na włosy, rozprowadzić go na całej długości aż po końce, wykonać delikatny masaż i pozostawić na włosach do spłukania około 10-20 sekund.

Woda lamelarna Mila może być stosowana na włosach po zabiegu koloryzacji, a otrzymany natychmiastowy efekt pozostaje widoczny do następnego mycia.

Woda lamelarna Mila – dla kogo?

Woda lamelarna Mila jest produktem dedykowanym przede wszystkim posiadaczką włosów, które cechują się:

  • wysokim stopniem porowatości,

  • średnim stopniem porowatości,

  • suchością,

  • matowością,

  • zniszczeniami po zabiegach fryzjerskich i wysokich temperaturach,

  • stanem po rozjaśnianiu,

  • wyraźnym osłabieniem,

  • tendencją do puszenia i elektryzowania się.

Woda lamelarna Mila – efekty

Efekty otrzymane po zaledwie kilkudziesięciu sekundach są bardzo zaskakujące. Włosy są głęboko odżywione i nawilżone, znika efekt ich sztywności. Przypominają one tafle wody, dzięki uzyskaniu intensywnego połysku i wyjątkowej gładkości. Dzięki obecności protein roślinnych i uzupełnieniu ubytków w strukturze włosa jest on równy, odbudowany, miękki w dotyku i ujarzmiony. Zdecydowanie można zauważyć zwiększoną podatność na układanie. Woda lamelarna Mila IQ Lamellar Water sprawia, że nasze włosy są dużo bardziej odporne na uszkodzenia, działanie wysokich temperatur oraz zabiegi koloryzacyjne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj