Wojciech Błach po raz trzeci zostanie ojcem

Wojciech Błach po raz trzeci zostanie ojcem. Aktor znany z serialu Na Wspólnej po raz kolejny będzie mógł sprawdzić się w opiece nad niemowlakiem. W rozmowie z Jastrząb Post zdradził, że wybrał już imię dla dziecka.

Wojciech Błach to aktor, który od lat robi karierę w show-biznesie. Od wielu lat pojawia się w najpopularniejszych produkcjach. Widzowie doskonale znają go między innymi z serialu Na Wspólnej, gdzie od 2011 roku wciela się w postać Wojtka Szulca. Doskonale czuje się także na deskach teatru i regularnie pojawia się również na dużym ekranie.

Aktor należy do tych gwiazd, którym doskonale układa się nie tylko życie zawodowe, ale także prywatne. Kilka lat temu, gdy rozstał się z matką swojego starszego syna Bruna – Kamilą Baar, na jego drodze stanęła Agnieszka. Chociaż dzieliło ich aż 19 lat, to okazało się, że serce każdego z nich zabiło mocniej.

Od początku wiedziałem, że chcę mieć rodzinę, żonę, dzieci, ale moje starania to za mało, potrzeba jest też wola drugiej strony, a z tym bywało gorzej. Agnieszka pojawiła się, kiedy mój poprzedni związek był definitywnie skończony, a ja byłem wolnym człowiekiem. Dużo rozmawialiśmy, przyglądaliśmy się, czy to naprawdę miłość, czy może tylko fascynacja. Ale najważniejsze było dla nas to, żebyśmy patrzyli na życie w tym samym kierunku – mówił o żonie w rozmowie z „Dobrym Tygodniem”.

Wojciech Błach po raz trzeci zostanie ojcem

Wojciech Błach 4 maja 2016 roku został mężem Agnieszki. Żona aktora, gdy się poznali, była już zaręczona z poprzednim partnerem. Zdecydowała się jednak zmienić dane słowo i dać się ponieść nowemu uczuciu. Przyszły mąż ujął ją szczególnie tym, jak opiekował się swoim synem.

Krótko po ślubie małżonkowie zdecydowali się powiększyć rodzinę. Ich pierwszy wspólny syn – Jeremi przyszedł na świat w 2017 roku. Chłopiec jest oczkiem w głowie rodziców. Teraz okazuje się, że małżonkowie doczekają się kolejnej pociechy.

To prawda, choć może nie powinienem o tym jeszcze głośno mówić. Wojtek po prostu promienieje. Radość go rozpiera. I wcale się nie dziwię. Marzyli o tym z żoną. Teraz to się spełniło i do ich rodziny dołączy kolejna pociecha –  mówi na łamach „Na żywo” znajomy pary.

Dodał także, że płeć dziecka na razie będzie tajemnicą. Jednak są przygotowani zarówno na narodziny kolejnego syna, jak i córeczki.

Z tego co wiem, o płci malucha nie będą informować. Ale są już po wyjątkowo trudnym procesie decyzyjnym – wybrali imię i dla synka i dla córeczki. Gotowi są na każdą ewentualność – zdradza źródło Na żywo.

Wojciech Błach o ciąży żony. Tylko u nas zdradził sporo o imieniu dla dziecka

Sam Wojciech Błach potwierdził cudowne wieści w rozmowie z Jastrząb Post:

To dobry moment, żeby się przyznać, że należymy do tych szczęściarzy, szczęściar, którym się udało jakoś te marzenia zrealizować. Pani Ania z firmy KinderKraft życzyła mi w dniu ojca, żeby mi się rodzina powiększyła i można powiedzieć, że tak od 9-10 tygodni trzymamy tę tajemnicę, że trzecie dziecko kompletuje się w brzuchu mojej żony. Dbamy o spokój, unikamy wywiadów – wyznał.

Przy okazji zdradził, na jaką literę będzie rozpoczynało się imię jego kolejnego dziecka:

Co do imion było szybciej, ponieważ my dajemy chłopcom imiona, żeby to R było dźwięczne. Mamy Bruna i Jeremiego. Tu też mamy imię z R, na literkę N. Ale nie chcę zdradzać, żeby nikt mnie wyprzedził. A jeśli byłaby dziewczynka to mamy imię na A, ale już bez R – zdradził nam aktor.

Wygląda na to, że aktor po raz kolejny będzie mógł się sprawdzić w opiece nad niemowlęciem. Jego najstarszy syn Bruno ma już 10 lat, Jeremi to uroczy 5-latek, a już niedługo chłopcy powitają na świecie młodsze rodzeństwo. Przyszłym rodzicom już teraz serdecznie gratulujemy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj