Wróżbita Maciej, Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska prywatnie. Jaka jest? Czy wciąż żałuje wydarzeń, jakie miały miejsce w jej życiu, gdy jej syn miał 8 lat? Na pytania tylko dla nas odpowiedział Wróżbita Maciej.

Dagmara Kaźmierska szturmem wdarła się do show-biznesu. Chyba nikt nie wyobraża sobie hitu TTV bez jej udziału – jest nieodłączną częścią Królowych życia. Na fali programu wypłynęła na szerokie wody show-biznesu i zyskała popularność, na jaką wiele gwiazd pracowało latami. Barwna osobowość, charyzma i błyskotliwość sprawiły, że publiczność wręcz ją uwielbia. Dowodem jest 1 milion fanów na Instagramie. Sympatycy tak bardzo ją polubili, że nawet wybaczyli jej mroczną przeszłość.

Czy Dagmara Kaźmierska żałuje swojej przeszłości?

Dagmara przed laty trafiła do więzienia. Zanim otworzyła dobrze prosperujący butik, prowadziła klub nocny. Została zatrzymana przez policję, a sąd skazał ją za sutenerstwo. W areszcie przebywała aż 14 miesięcy, a rozłąka z 8-letnim synem była dla niej największą tragedią. O trudnych czasach opowiedziała w programie Kuby Wojewódzkiego.

Celebrytka nie wstydzi się swojej niechlubnej przeszłości, ale podkreśla, że było to dla niej bardzo ciężkie doświadczenie.

Wróżbita Maciej tylko dla nas wypowiedział się o bohaterce show Królowe życia. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradzi, jaka jest prywatnie. Coś czujemy, że Dagmara wolałby nie wiedzieć, co ekspert od numerologii wyczytał z jej daty urodzenia:

Dagmara urodziła się 12 kwietnia i jest to bardzo postrzelona osoba. Jeżeli jest trójką z dnia, to jest bardzo postrzelona i może być nawet trochę niepoważna i lekkomyślna.

Czy jego zdaniem Dagmara żałuje swojej przeszłości i się nią przejmuje?

Czy ona się przejmuje? Nie. Trójki na ogół się nie przejmują niczym. One są optymistyczne i czerpią prostotę z życia. Po prostu.

Jesteście fanami Dagmary?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj