Wypełniacze TEOSYAL® stworzone przez TEOXANE Laboratories to produkty stworzone do redukcji zmarszczek, nadawania lub przywracania objętości i konturu oraz ogólnej poprawy jakości skóry. Ale to nie wszystko! W portfolio marki znajdziemy także innowacyjną linię kosmetyków. Poznaj kompletny system pielęgnacji, dzięki któremu będziesz się cieszyć zdrową i piękną skórą!

Poznaj obszary zastosowań wedle potrzeb

Gama produktów TEOSYAL® stworzonych przez TEOXANE Laboratories to wyjątkowe wypełniacze skórne o różnych gęstościach i rozmaitych właściwościach. Zostały one stworzone specjalnie po to, aby działać na różnych obszarach twarzy oraz aby dawać odmienne rezultaty. Wśród nich znajdziemy te, przeznaczone do niwelowania zmarszczek, ale także służące nadawaniu objętości w określonych częściach twarzy. Kolejnym zastosowaniem będzie także poprawianie jakości i kondycji skóry. Wszystko dopasowane idealnie do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Zapewniając przy tym naturalne efekty (z zachowaniem specyficznej dynamiki twarzy).

Pełna metamorfoza, dzięki TEOSYAL®

Wypełniacze skórne TEOSYAL® na bazie kwasu hialuronowego mogą być więc z powodzeniem stosowane do niwelowania zmarszczek pojawiających się na twarzy wraz z wiekiem. Zmarszczki te uwidaczniają się szczególnie w ruchomych obszarach twarzy. Wykorzystując opatentowaną technologię, wypełniacze te, pozwalają zachować naturalną dynamikę twarzy. Produkty z gamy TEOSYAL® znajdują zastosowanie także przy nadawaniu objętości i wypełnianiu zagłębień oraz kreowaniu konturów. Kolejną możliwością jest zastosowanie tych wypełniaczy w celu poprawy jakości skóry – nawodnieniu twarzy, szyi i dekoltu – oraz ogólnej rewitalizacji. Co więcej, specjalne, dedykowane wypełniacze pozwalają modelować i powiększać usta.

Do pielęgnacji

Ale to nie wszystko! Kompletny system pielęgnacji to także odpowiednio dopasowane kosmetyki. Teoxane Cosmeceuticals to linia produktów do pielęgnacji skóry, które doskonale uzupełniają zaawansowane procedury estetyczne, podtrzymują je, wzmacniają oraz pozwalają eliminować podrażniania lub wrażliwość skóry po zabiegu. Produkty te mogą być stosowane zarówno, jako kosmetyki z przeznaczeniem na określone problemy skórne (odwodnienie, ziemista cera, niedoskonałości) oraz także w rutynowej pielęgnacji (np. pielęgnacja na dzień, na noc, po procedurach estetycznych). To więc doskonałe rozwiązanie dla osób, które w pełni chcą się zatroszczyć o swoją skórę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here