Żora Korolyov

Żora Korolyov skomentował przejście Agustina Egurroli do Telewizji Publicznej. Przed naszą kamerą powiedział, co o tym myśli. Mocne słowa tancerza.

Żora Korolyov przez kilka kolejnych edycji pojawiał się na parkiecie programu Taniec z Gwiazdami. Dzięki temu zyskał sobie sporą popularność i grono fanów, którzy cały czas podglądają, co się u niego dzieje. Tancerz przeprowadził przez show kilka znanych gwiazd. Po sukcesie, jaki odniósł w show, zaczął się też pojawiać w popularnych serialach, a także filmach. Szybko stał się jednym z najpopularniejszych trenerów, którzy pojawiali się na parkiecie. Ostatni raz pojawił się w show w 2017 roku.

Żora ze względu na to, czym się zajmuje dobrze znał Agustina Egurrolę. Kilka miesięcy temu znany choreograf pożegnał się ze stacją TVN i związał z Telewizją Publiczną. Tam jest jurorem w dwóch tanecznych programach.

Żora Korolyov o przejściu Agustina Egurroli z TVN do TVP

Zmiana stacji telewizyjnej,  jakiej dokonał Agustin wywołała spore poruszenie. Zaskoczeni byli nie tylko fani, ale także jego przyjaciele z show-biznesu. Wielu z nich nie ukrywało, że nie podoba im się ten krok i dobitnie wyrazili swoje zdanie na ten temat. Choreograf musiał zmierzyć się z różnymi opiniami. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Żora Korolyov również skomentował decyzję kolegi po fachu. Co sądzi o tym, że zmienił pracodawcę?

Myślę, że niepotrzebnie się wylał na niego tak ogromny hejt. Ponieważ on przede wszystkim jest artystą. I to on decyduje, a nie stacja będzie decydowała co on ma robić, kiedy ma robić i z kim ma robić. Uważam, że wybór stacji to jest jego sprawa. Ale on robi to, co on kocha i to, na czym się zna najlepiej. Czyli na tańcu. Jest choreografem, jest jurorem. W 95% zgadzam się ze wszystkimi jego wypowiedziami w programie Dance, Dance Dance. Trudno. Takiego wyboru dokonał.

Żora zupełnie nie rozumie słów Kuby Wojewódzkiego:

Nie rozumiem Kuby Wojewódzkiego, który nagle zrobił z tego taką chmurę, że bardzo go obraził.

Zgadzacie się z Żorą?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj