Do końca czerwca możesz zgłosić się do akcji Zostań ambasadorem SEYSSO. Polska marka ogłosiła konkurs i szuka ambasadorów, którzy będą promować zdrowy uśmiech oraz jak prawidłowo zadbać o zęby i dziąsła. Jeśli jesteś osobą, która ceni jakość, dba o zdrowie jamy ustnej i chce przyczynić się do promocji innowacyjnych rozwiązań, oto kilka prostych kroków, jak się zarejestrować.

Kup jedną ze szczoteczek sonicznych SEYSSO dostępnych w drogeriach HEBE* najpóźniej do 30.06. i zarejestruj swój paragon lub fakturę w strefie klienta na stronie https://seysso.pl/zostan-ambasadorem-seysso/ 

Zadbaj o zdrowie swoich zębów i dziąseł i podziel się doświadczeniami z innymi– pokaż, jak dbasz o uśmiech, dzieląc się swoją codzienną rutyną pielęgnacji na Instagramie. Dodaj zdjęcie lub wideo, na którym używasz szczoteczki i pokaż, jak SEYSSO pomaga Ci utrzymać zdrowe zęby i promienny uśmiech. Nie zapomnij oznaczyć oficjalnego profilu @seysso_official oraz użyć odpowiednich hashtagów: #smilematters, #smilepositive, #zostanambasadoremSEYSSO. 

Odkryj wartości marki

SEYSSO to polska marka, która nie tylko oferuje innowacyjne szczoteczki soniczne do zębów oraz urządzenia do pielęgnacji i higieny jamy ustnej, ale także stawia na edukację i budowanie zaufania klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu założyciela – Wojciecha Madeja, lekarza stomatologa, produkty SEYSSO są precyzyjne, skuteczne i dopasowane do potrzeb użytkowników. Wysoka jakość wykonania oraz zaawansowana technologia gwarantują komfort oraz satysfakcję użytkowania i dlatego też produkty marki zostały docenione zarówno przez konsumentów, jak również zdobywają prestiżowe nagrody. Dzięki swojemu zaangażowaniu, SEYSSO nieustannie rozwija się, wykorzystując najnowsze osiągnięcia nauki i technologii. 

Polski brand nie tylko dąży do edukacji w zakresie higieny jamy ustnej, ale również stawia na tworzenie przestrzeni do rozmów o uśmiechu i świadomej pielęgnacji. Kampania Smile Positive doskonale oddaje tę ideę, przedstawiając pracowników marki i dowodząc, że każdy uśmiech jest piękny dzięki swoim indywidualnym cechom, ale przede wszystkim, ponieważ jest zdrowy.

SEYSSO promuje codzienną profilaktykę i higienę jamy ustnej, a także zachęca do dzielenia się uśmiechem z innymi. Marka wierzy w siłę uśmiechu jako sposobu na budowanie pozytywnych relacji i wpływanie na dobre samopoczucie innych. 

Program ambasadorski

Na wytypowanych zwycięzców czeka profesjonalna sesja zdjęciowa, która ukaże się na łamach magazynu ELLE. Po sesji zdjęciowej odbędzie się wyjątkowa kolacja z zespołem marki, m.in. założycielem SEYSSO Wojciechem Madejem oraz brand managerem Dorotą Kowalewską. Ponadto, ambasadorzy będą mogli uczestniczyć w eventach i wydarzeniach organizowanych przez brand. Partnerem konkursu jest marka do pielęgnacji skóry głowy i włosów K18, również dostępna w drogeriach Hebe, która nie tylko przygotuje specjalne zestawy pielęgnacyjne dla zwycięzców, ale również zadba o zdrowe i pełne blasku włosy na sesji zdjęciowej. 

*Akcja nie obejmuje modelu SEYSSO Baby Penguin

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here