Co Rozenek dostała od Radka na walentynki?

Co Małgorzata Rozenek dostała od Radosława Majdana na walentynki? Fani zastanawiali się, jaką niespodziankę skrywa różowe pudełko ze zdjęcia. Wreszcie znamy odpowiedź. Gwiazda zdradziła nam sekretną zawartość.

Walentynki za nami. Święto zakochanych celebrowało wiele gwiazd, które upominkami od swoich drugich połówek chętnie chwaliło się w internecie. Małgorzata Rozenek jako jedna z pierwszych pokazała, jaką niespodziankę przygotował dla niej Radosław Majdan.

Prezenterka z samego rana dostała bukiet jej ulubionych kwiatów, balony w kształcie serca i maleńkie, różowe pudełeczko ozdobione czerwoną wstążką. Fani sporo uwagi poświęcili najbardziej tajemniczej niespodziance. Internauci wypytywali swoją idolkę o zawartość paczki. Jedni obstawiali biżuterię, inni kluczyki do kolejnego auta. Tymczasem okazuje się, że w środku skrywało się coś innego.

Co Małgorzata Rozenek dostała od Radosława Majdana na walentynki w 2021 roku?

Podczas wczorajszej prezentacji wiosennej ramówki TVN Małgorzata odpowiedziała na pytania dziennikarzy. Gwiazda udzieliła wywiadu reporterce Jastrząb Post, Karolinie Motylewskiej, której ujawniła, co dostała od Radosława Majdana na walentynki. Już wiadomo, co było ukryte w pudełku ze zdjęcia. To seksowna bielizna, która podkreśli wszystkie atuty żony byłego piłkarza:

Była tam bielizna. W walentynkach chodzi o to, aby niekoniecznie być oryginalnym w swoich wyborach, ale żeby trafić. Radosław to jest mistrz robienia prezentów. Może dlatego, że jest niezwykle uważnym słuchaczem. I w ciągu całego roku słucha pewnych rzeczy. Jak zawsze z tym trafia – zachwalała Małgorzata Radzia.

W tym roku para nie zdecydowała się na tak huczne obchodzenie walentynek jak w poprzednich latach. Mieli ku temu ważny powód:

Trochę zrujnowałam mu niespodziankę walentynkową, bo dzisiaj zaszalał, wynajął dla nas piękne miejsce. Ale jutro Staś, mój najstarszy syn ma bardzo ważny egzamin próbny. Chcieliśmy żeby był w domu, była konferencja ramówka TVNu- i ze względu na Stasia nie chcieliśmy tego zaburzać.

Dzięki zmianie terminu Małgorzata i Radosław będą mieli więcej czasu na nacieszenie się niespodziankami z okazji dnia zakochanych:

My obchodzenie naszych walentynek przenieśliśmy na wieczór z czwartku na piątek. Więc ta druga część prezentu jeszcze się wydarzy.

Co ciekawe Rozenek nie odwdzięczyła się ukochanemu żadnym podarkiem:

Walentynki to jest taki czas, kiedy ja nigdy nie daje prezentów. Nie wiem dlaczego. Zawsze Radosław mi daje, ja nigdy mu nie daję. Nawet jak moja asystentka zadzwoniła do Radosława i zapytała, co dostał od żony, wiedząc jaka będzie odpowiedź, i Radosław jak co roku mówi – uśmiech, piękny uśmiech.

Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here