Klaudia El Dursi – Bali czy Zanzibar?

Klaudia El Dursi opowiedziała nam, jak pracuje jej się podczas nagrań do najnowszej edycji programu Hotel Paradise. Zapytaliśmy, która lokalizacja według niej jest lepsza, Bali czy Zanzibar?

Program Hotel Paradise jest jednym z największych hitów ostatnich miesięcy. Randkowe show szybko zaskarbiło sobie sporą liczbę widzów, a już pod koniec pierwszej serii było wiadomo, że za chwilę ruszą zdjęcia do nowego sezonu. Przed nami trzecia odsłona programu, który od samego początku prowadzi znana fanom z programu Top Model Klaudia El Dursi. Podczas pierwszych dwóch edycji prowadząca musiała na jakiś czas przenieść się na rajską wyspę Bali w Indonezji, gdzie bohaterowie programu szukali swoich drugich połówek.

W najnowszej odsłonie show ekipa programu przeniosła się na popularny wśród polskich gwiazd Zanzibar w Tanzanii. To właśnie na tamtejszych rajskich plażach kolejni randkowicze będą mieli okazję znaleźć prawdziwą miłość, ale także zdobyć ze swoim partnerem główną nagrodę.

Klaudia El Dursi o pracy na Zanzibarze

Zanzibar to ostatnio jeden z najpopularniejszych wakacyjnych kierunków wśród rodzimych gwiazd. Mnóstwo celebrytów chwaliło się w sieci zdjęciami z afrykańskiej wyspy. Od kilku tygodni przebywa tam ekipa Hotelu Paradise. Klaudia El Dursi w rozmowie z reporterką Jastrząb Post porównała Zanzibar z poprzednią lokalizacją i wymieniła wszystkie plusy i minusy tego miejsca.

Ciężko to porównać. Gdybym miała ocenić takie warunki bytowe, gdzie się znajduję, gdzie jest plan, to niewątpliwie jest mi wygodniej tutaj, dlatego, że mieszkam dosłownie 3 minuty spacerkiem plażą od planu. W każdej awaryjnej sytuacji mogę szybko podejść, nie muszę nigdzie jeździć i to sprawia, że dużo bardziej komfortowo mi się pracuję. A ja tutaj przyjechałam do pracy, więc inne rzeczy turystyczne mnie nie interesują. Mnie interesuje tu, gdzie tutaj jestem, to, że mam blisko na plan i wszystko sprzyja temu, żeby mi się komfortowo pracowało.

Który hotel zdaniem Klaudii jest bardziej atrakcyjny?

One są trochę w podobnym klimacie, takim tropikalnym. Obydwa są bardzo atrakcyjne. Aczkolwiek chyba jednak ten tutaj na Zanzibarze ma dodatkowy atut, czyli obłędną rajską plażę.

Cała rozmowa poniżej:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj