Jak Anna Czartoryska dba o sylwetkę?

Anna Czartoryska to jedna z najbardziej uznanych aktorek młodego pokolenia. Gwiazda zawsze zachwycała nienaganną figurą. W czym tkwi sekret jej sylwetki?

Anna Czartoryska od wielu lat pojawia się na ekranach telewizorów. Widzowie pokochali ją za rolę Pauli w serialu Dom nad rozlewiskiem. Aktorka regularnie grywa także w teatrze i próbuje swoich sił w muzyce. Może się pochwalić już dwoma albumami studyjnymi. Ostatni z nich Euforia/Panika miał swoją premierę w tym roku. Poprzedni krążek gwiazdy ukazał się 8 lat temu. Aktorce doskonale udaje się połączyć karierę z życiem rodzinnym. Od 7 lat jest ona żoną biznesmena Michała Niemczyckiego. Para wspólnie wychowuje trójkę dzieci.

Anna Czartoryska o sekrecie swojej urody

Mimo że gwiazda urodziła trzech synów, to cały czas zachwyca wręcz idealną sylwetką. Po ciążach na jej ciele nie został żaden ślad. Niewiele kobiet może się pochwalić tak doskonałą figurą. Okazuje się, że zasługą tego wszystkiego nie jest sekretna dieta.

O tym jak dba o swoją sylwetkę i co robi, żeby dobrze wyglądać, Anna opowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Myślę, że to jest być może zasługa tego, że rzadko mam okazję usiąść. Nie epatuję tym specjalnie. Odżywiam się zdrowo i racjonalnie, to jest na pewno ważne, ale nie mogę powiedzieć, żebym stosowała jakieś specjalne diety. Mam określony styl życia i naprawdę żadna dieta cud tego nie zastąpi. W pandemii miałam trochę więcej czasu, żeby ćwiczyć i rzeczywiście byłam z tego bardzo dumna i odczuwam efekty. Ale nie zawsze mam na to siłę i ochotę.

Aktorka przyznaje, że mimo wszystko ma sporo szczęścia i dobre geny, dzięki czemu może cieszyć się piękną sylwetką:

W dużej mierze myślę, że miałam szczęście. Mam świadomość tego, że są osoby, które miały mniej szczęścia i są osoby, które muszą naprawdę dużo więcej pracy w to włożyć. Więc to na prawdę nie jest żadna moja zasługa.

Cała rozmowa poniżej.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here