Joanna Krupa

Już wiadomo, że cała ekipa wróciła na plan kolejnej edycji programu Top Model. W sieci pojawiły się pierwsze nagrania zza kulis. Joanna Krupa zachwyciła sukienką i figurą. Czy do Polski przyleciała razem z Ashą?

Joanna Krupa w Polsce zyskała ogromny rozgłos dzięki udziałowi w programie Top Model. To właśnie tam od pierwszego sezonu zasiada w jury i jednocześnie jest prowadzącą całe show. Dzięki swojej charyzmatycznej osobowości bardzo ubarwia cały format i nadaje mu charakteru. Widzowie nie wyobrażają sobie, by mogło jej zabraknąć w kolejnych odsłonach.

W poprzedniej edycji programu jej udział stał pod wielkim znakiem zapytania. Plany zdecydowanie mogła pokrzyżować pandemia koronawirusa, która na długi czas spowodowała, że dalekie podróże stały się niemożliwe. Joanna na co dzień mieszka z rodziną w Los Angeles dlatego jej przyjazd do Polski długo był wielką niewiadomą. Okazało się jednak, że modelka dotarła na plan i wszystko poszło zgodnie z ustaleniami. Teraz możemy oglądać gwiazdę podczas pracy na planie Top Model 10.

Joanna Krupa na planie Top Model 10

Joanna Krupa od niemal dwóch lat spełnia się nie tylko w roli gwiazdy show-biznesu, ale jest przede wszystkim mamą. Córeczka Asha, którą często pokazuje na Instagramie, jest dla niej całym światem i to teraz dziewczynce poświęca najwięcej czasu. Ku uciesze fanów modelka nie zrezygnowała jednak z udziału w show TVN, a dzisiaj w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia i nagrania, na których możemy zobaczyć ją podczas pracy na planie Top Model.

Po narodzinach córki błyskawicznie wróciła do formy i zachwyca swoją figurą. Na nagraniach z pierwszych castingów pojawiła się w krótkiej, szarej mini z licznymi falbanami, które dodały jej dziewczęcego uroku. Smukłą talię podkreśliła cieniutkim paskiem, a całą stylizację dopełniły wysokie złote szpilki. Prowadząca show zaprezentowała się fenomenalnie, a wszystko w sieci udostępnił jej fryzjer – Łukasz Urbański.

Przylot Krupy do Polski wiążę się z rozłąką z rodziną. Mąż modelki pozostał w USA, tak samo jak ich córeczka Asha, która tym razem nie towarzyszy swojej mamie w podróży.

Asha nie przyleciała z mamą do Polski. Została w domu w USA pod opieką taty i babci. Ciężko o lepszą opiekę dla małej, gdy jej mama ma wypełniony grafik po brzegi – zdradza nasz informator.

Być może dziewczynka dołączy do swojej mamy podczas przerwy pomiędzy kręceniem kolejnych odcinków Top Model. Przypomnijmy, że podczas nagrań do poprzedniej edycji programu Asha towarzyszyła swojej mamie, a później dołączył do nich także jej mąż Douglas Nunes.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj