Mandaryna o relacji z nową żoną Michała

Mandaryna o relacjach z żonami Michała Wiśniewskiego. Z jedną się przyjaźni, z inną niekoniecznie. Gwiazda zdradziła nam, jaka prywatnie jest obecna ukochana jej byłego męża – Pola.

Michał Wiśniewski w 2002 roku doczekał się filmu biograficznego Gwiazdor, który przyciągnął do kin tłumy fanów. Po 18 latach mógłby stworzyć jego kontynuację. W końcu ma o czym opowiadać. Jego życie prywatne to gotowy scenariusz. Obecnie spełnia się u boku piątej żony, z którą wyczekuje narodzin piątego dziecka.

Mimo perturbacji w związkach Michałowi udaje się utrzymywać dobre relacje z byłymi małżonkami. Najlepsze zdecydowanie ma z Mandaryną i Anią Świątczak, z którymi doczekał się wspólnych dzieci. Niedawno cała trójka połączyła siły i zaczęła wspólnie koncertować. Okazuje się, że obie piosenkarki na przestrzeni lat zdążyły się zaprzyjaźnić nie tylko w pracy, ale także prywatnie.

Mandaryna o relacjach z żonami Michała Wiśniewskiego

Mandaryna w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zachwala sobie czas spędzany w towarzystwie Ani. Łączy je podobne poczucie humoru. Bardzo dobrze wspomina sylwestrową noc, którą w miała okazję spędzić w jej towarzystwie za kulisami Sylwestrowej mocy przebojów Polsatu:

My pracujemy razem, ja się z Anią bardzo kumpluję. I Eti i Vivi, Xavier i Fabbka tworzą taki naprawdę fajny, rodzinny team. My też w tym wszystkim uczestniczymy. Z Anią się przyjaźnimy, kumplujemy. Mamy dość podobne poczucie humoru, podobne flow, w którym się rozumiemy. Rzeczywiście w sylwestra byliśmy z Anią, Michałem i było fajnie.

Nieco bardziej powściągliwie Marta wypowiedziała się na temat nowej żony swojego byłego męża:

To ciężko oceniać. Jest sympatyczną osobą. Nie mam z nią jakichś relacji wielce przyjacielskich. Dla mnie najważniejsze, żeby Michał był szczęśliwy. Im bardziej on jest szczęśliwy, tym bardziej cała ta patchworkowa rodzina też jest szczęśliwa. Trzymamy za niego kciuki, bo jest nam bliską osobą. A jeśli w tym momencie uszczęśliwia go Pola, no to fajnie. Ja im życzę jak najlepiej.

Pola jest pierwszą partnerką Michała, która nie odcina kuponów od popularności, jaką przyniósł jej związek z gwiazdorem. Nie udziale się w mediach, a na swoich profilach jedynie prezentuje imponujące fotografie.

Cała rozmowa z Mandaryną poniżej.

Wszystkie żony Michała Wiśniewskiego

Pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego była Magda Femme. Pobrali się w 1996 roku, gdy wokalistka współtowarzyła zespół Ich Troje. Po rozstaniu w 2001 ich relacja uległa pogorszeniu – do dziś jest daleka od poprawnej. Swego czasu nie szczędzili sobie uszczypliwości. Femme żartowała z choroby Wiśni, a on sugerował, że ta ma skłonności lesbijskie.

Rok po rozwodzie z Magdą Michał poślubił Mandarynę. Poznali się w pracy, doczekali dwójki dzieci – syna Xaviera i córki Fabienne. Ich małżeństwo dobiegło końca w 2006, kiedy u boku wokalisty pojawiła się Ania Świątczak – matka dwóch córek gwiazdora. Byli ze sobą do 2011 roku.

Czwartą żoną była Dominika Tajner, z którą jak dotąd lider Ich Troje stworzył najdłuższy związek, bo prawie ośmioletni (2012-2019). O rozwodzie zdecydował on, stawiając córkę Apoloniusza Tajnera przed faktem dokonanym.

Najnowsza, piąta żona Michała to Pola. Poznali się przez Tindera wiosną 2020 i już po kilku tygodniach znajomości wzięli ślub. Obecnie para oczekuje narodzin syna, który otrzyma imiona Falco Amadeus.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj