Michał Wiśniewski o relacji z byłymi żonami

Michał Wiśniewski o relacji z byłymi żonami. Jak udaje się mu utrzymywać dobry kontakt z matkami jego dzieci? W czym tkwi sekret? O to zapytała go reporterka Jastrząb Post.

Michał Wiśniewski pięciokrotnie stawał na ślubnym kobiercu. Jego pierwszą żoną była Magda Femme, którą zostawił dla Mandaryny. W kolejnych latach pobrał się z Anią Świątczak i Dominiką Tajner. Obecnie jest związany z Polą Wiśniewską. Z trzema z nich doczekał się potomstwa. Z Mandaryną ma syna i córkę, ze Świątczak dwie córki, a z ostatnią partnerką syna.

Michał Wiśniewski o relacji z byłymi żonami

Wokalista przez lata wypracował sobie dobre relacje z byłymi żonami. Świetnie dogaduje się z matkami swoich dzieci. Z Dominiką Tajner prowadzi wspólny biznes, a jedynie z Magdą Femme nie utrzymuje przyjacielskich stosunków. Ich relacja jest napięta od lat i sięga jeszcze lat 90., gdy wokalistka opuściła szeregi grupy Ich Troje.

W czym tkwi sekret udanej relacji Michała z byłymi partnerkami? Tego próbowała dowiedzieć się reporterka Jastrząb Post:

Wydaje mi się, że te relacje są normalne, dlatego, że my się po prostu szanujemy.

Klasa pozwala Wiśniewskiemu zachować zdrowy dystans do wielu sytuacji z przeszłości:

Może ci się w życiu nie ułożyć, może się okazać, że ciężko żyć z takim gościem jak ja, natomiast mamy wspólnie dzieci i my pokazujemy im wielką klasę. Jak należy się kochać inaczej.

Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj