Sylwia Madeńska o nowej edycji Tańca z gwiazdami

Sylwia Madeńska o nowej edycji Tańca z gwiazdami. Kiedy program wróci na antenę? Z kim chciałaby zatańczyć? O wszystko zapytała ją reporterka Jastrząb Post.

Ostatnia edycja Tańca z gwiazdami przeszła do historii jako najdłużej emitowana i obfitująca w eliminacje. Przez pandemię koronawirusa produkcja musiała przerwać wiosenny sezon na pół roku. Dopiero jesienią wszystkie pary ponownie stawiły się na parkiecie, gdzie walczyły o uznanie jurorów i widzów. Przed finałem z szansą na Kryształową Kulę pożegnało się kilku faworytów. Ostatecznie wygrała modelka – Edyta Zając.

Sylwia Madeńska o nowej edycji Tańca z gwiazdami

Sylwia Madeńska, która w 11. sezonie partnerowała Mikołajowi Jędruszczakowi, z którym wówczas była związana prywatnie, zdradziła nam, co dalej z tanecznym widowiskiem. Wiadomo już, że Polsat nie zdecydował się na wiosenną edycję, ze względu na utrudnienia, jakie niesie pandemia koronawirusa.

Czy Taniec z gwiazdami zobaczymy jeszcze w tym roku? O to Madeńską zapytała reporterka Jastrząb Post:

Wiadomo, że nigdy nic nie jest pewne. Produkcja może oczywiście zmienić zdanie. Szkoda, że na wiosnę nie ma edycji, ale wiemy doskonale, że okres pandemii nadal trwa. Taniec z gwiazdami miał duże niesnaski przy ostatniej edycji, prawie w ogóle nie doszła ona do końca. Dlatego teraz produkcja postanowiła zrezygnować z wiosennej edycji, ale mam nadzieję, że wrócimy jesienią.

Z kim Sylwia chciałaby zatańczyć?

Nigdy nie mam prawa wyboru. Wcześniej tańczyłam z Mikołajem, więc wiedziałam, z kim będę tańczyć. Ale zazwyczaj to jest tak, że wchodzę na salę i poznaję swojego partnera, i jest to niespodzianka. Na pewno chciałabym tańczyć z człowiekiem, który będzie mnie słuchał. Fajnym, kontaktowym uczniem.

Mamy nadzieję, że jesienią dowiemy się, kto został tanecznym partnerem Sylwii. Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here