Roksana Węgiel

Roksana Węgiel, chociaż robi wielką karierę, to nadal musi pamiętać o nauce. Pandemia koronawirusa, podobnie jak innym uczniom, nie ułatwia jej zdobywania wiedzy. Czy ma teraz więcej nauki?

Roksana Węgiel swoją karierę rozpoczęła jako 12-letnia dziewczynka. Gdy po raz pierwszy pojawiła się na scenie programu The Voice Kids, swoim głosem zachwyciła jurorów. W jednym momencie odwróciły się wszystkie czerwone fotele. Każdy z trenerów zabiegał o to, aby dołączyła do jego drużyny. Już wtedy było bowiem wiadomo, że jest to kandydatka do wygrania całego show. Roksana wybrała drogę u boku Edyty Górniak i to właśnie pod jej skrzydłami udało jej się wygrać pierwszą edycję dziecięcego show.

Roksana Węgiel o szkole i nauce w czasie pandemii

Roksana Węgiel, mimo młodego wieku, jest już wielką gwiazdą. Młoda wokalistka po wygraniu The Voice Kids szybko zrobiła karierę w show-biznesie. Wszystko nabrało jeszcze większego rozpędu po wygraniu przez nią Eurowizji Junior. Nastolatka regularnie koncertowała, udzielała wywiadów, a nawet pojawiała się w reklamach. Wielką karierę musiała jednak pogodzić z nauką.

Roxie cały czas realizuje obowiązki szkolne i przerabia takie same partie materiału, jak wszyscy jej rówieśnicy. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, czy z powodu pandemii ma więcej nauki.

Nadal mam tryb indywidualny. Uczę się na bieżąco, zdaje te moje egzaminy klasyfikacyjne. Tak to wygląda.

Czy przez pandemię ma więcej nauki?

Nie odczuwam tego. Ja dostaję zakres materiału na cały rok, więc tego nie odczuwam.

Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj